Zobacz wyniki ankiety: Co robimy z zebranymi środkami?

Głosujących
104. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 1 z 53 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 527

Wątek: Fundacja "Mam Marzenie" - marzenie o aparacie - nowa akcja!

  1. #1
    Uzależniony Awatar Chris_11
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    39
    Posty
    572

    Domyślnie Fundacja "Mam Marzenie" - marzenie o aparacie - nowa akcja!

    wydzielone z wątku: http://canon-board.info/showthread.php?t=13370

    Zajrzałem na stronę tej fundacji i znalazłem jeszcze jedno marzenie związane z tym co łączy wszystkich Użytkowników naszego forum, czyli aparatem cyfrowym.

    http://www.mammarzenie.org/poznan/2008/sylwia_b.php

    Wpadł mi do głowy pewien pomysł... Może zrobilibyśmy ogólnoforumową zbiórkę pieniędzy i kupili chociażby jakąś używaną (ale oczywiście w bardzo dobrym stanie) 300 lub 350D w zestawie z obiektywami?? Z tego co widzę po alledrogo można się zamknąć w cenie 1500 zł i wydaje mi się, że jest to suma, którą wspólnymi siłami spokojnie możemy osiągnąć... Tym bardziej w szczytnym celu.

    [gwozdzt]
    "Streszczenie" dalszego przebiegu naszej akcji tutaj:

    http://canon-board.info/showthread.php?t=43212
    Nieważne, czym... Ważne, jak...

    Foto-Blog

  2. #2
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Pomysł jak najbardziej wart poparcia. Potrzebny jest tylko ktoś, kto byłby gotów przeprowadzić zbiórkę. Ponieważ zakładanie osobnego rachunku na pojedynczą zbiórkę jest zdecydowanie niecelowe ktoś z forumowiczów musiałby się podjąć przyjmowania wpłat na swoje prywatne konto i następnie dokonania zakupu sprzętu.
    Przy odrobinie wzajemnego zaufania można to w szybki i sprawny sposób przeprowadzić. Trzeba by jeszcze poinformować fundację o naszym zamiarze i ustalić gdzie, jak i kiedy moglibyśmy ten sprzęt przekazać.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie Fundacja "Mam Marzenie" - marzenie o aparacie - nowa akcja!

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Pomysł jak najbardziej wart poparcia. Potrzebny jest tylko ktoś, kto byłby gotów przeprowadzić zbiórkę. Ponieważ zakładanie osobnego rachunku na pojedynczą zbiórkę jest zdecydowanie niecelowe ktoś z forumowiczów musiałby się podjąć przyjmowania wpłat na swoje prywatne konto i następnie dokonania zakupu sprzętu.
    Przy odrobinie wzajemnego zaufania można to w szybki i sprawny sposób przeprowadzić. Trzeba by jeszcze poinformować fundację o naszym zamiarze i ustalić gdzie, jak i kiedy moglibyśmy ten sprzęt przekazać.
    Ja mam w pełni funkcjonalne konto w mBanku, którego praktycznie na codzień nie używam, więc mogłoby ono do tego posłużyć; tylko nie wiem, czy wystarczy zaufania...

    Prosze o deklaracje w tym wątku (lub na priv), czy w ogóle ktoś byłby skłonny w taki sposób dokonywać wpłat, a jeśli zbierze się kilka/kilkanaście potencjalnych ofiarodawców, to podam nr tego konta.
    Wszelkie inne pomysły również mile widziane.

    Chciałbym tylko dodać, że przejrzałem WSZYSTKIE miejscowości:
    http://www.mammarzenie.org/ourKids.php
    i jest to w tej chwili jedyne dziecko, którego marzeniem jest aparat fotograficzny.
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  4. #4
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gwozdzt Zobacz posta
    Ja mam w pełni funkcjonalne konto w mBanku, którego praktycznie na codzień nie używam, więc mogłoby ono do tego posłużyć; tylko nie wiem, czy wystarczy zaufania...
    Znakomicie, jako że jesteś userem z bardzo długim stażem i dorobkiem a tak że moderatorem, więc chyba nikt z chętnych do wsparcia akcji nie będzie miał problemu z zaufaniem.
    Co do samego aparatu, proponuję sprobować nazbierać na Olka E-410 z 14-42 i 40-150. Zawsze to nowy sprzęcik, dla dziecka to też może być ważne. Ewentualnie 350D + 18-55.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    85

    Domyślnie

    Gwozdzt, myślę, że jako jeden z moderatorów jesteś osobą zaufania publicznego na tym forum
    Deklaruję udział w zbiórce.
    Pozdrawiam, Rafał

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    OK. sa pierwsze zgłoszenia tutaj i priv, zatem podaję nr tego konta:

    [tutaj był nr rachunku]
    pozostał on do wiadomości adm/mod. forum, ponieważ nasza akcja z założenia ma charakter jednorazowy (post #2) i nie mam kompetencji oraz zwyczajnie nie dam rady bezterminowo przyjmować wpłat na swoje konto.

    Tytułem: Spełniamy Marzenie: nick_z_ CB;

    nicki będa publikowane (bez wysokości wpłat), a jeśli ktoś sobie tego nie życzy, proszę o dopisek w tytule przelewu: nie wyrażam zgody na publikację mojego nicka w wątku

    konto startuje z początkową kwotą 10zł.

    Nie wiem jeszcze jak sie potem z tego rozliczyc? może każdy wpływ będę potwierdzał w tym wątku?

    przypomnę jeszcze cel zbiórki:
    http://www.mammarzenie.org/ourKids.php - wybieramy marzenia o aparacie fotograficznym.
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

  7. #7
    Bywalec Awatar Marek69
    Dołączył
    Mar 2008
    Miasto
    Będzin
    Wiek
    54
    Posty
    111

    Domyślnie

    Wiec ja zacznę jak będzie konto cos tam dorzucę do aparatu. Myślę że wchodzi tu tylko lustrzanka canona , widzę że dziewczyna lubi fotografować owady więc z miłą chęcią pozbędę się mojej lampy do macro z moją 40D nie hula super spisywała się na 350 D używałem dosłownie kilka razy z pudełkiem wyślę na podany adres na pewno będzie zadowolona. Co do statywu zwykły wysoki, ale żaden firmowy nowy mogę dorzucić.
    Pozdrawiam
    Marek

  8. #8
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gwozdzt Zobacz posta
    Nie wiem jeszcze jak sie potem z tego rozliczyc? może każdy wpływ będę potwierdzał w tym wątku?
    Moja propozycja: podawaj tutaj tylko stan środków, ewentualni nicki wpłacających (chyba że w ktoś w opisie przelewu zaznaczy że sobie tego nie życzy)

    Ponadto proponuję opisywać przelewy w następujący sposób:

    Tytułem: Aparat dla Sylwii: nick_z_ CB; wyrażam/nie wyrażam zgody na publikację mojego nicka w wątku

    EDIT: skoro Marek69 chce dorzucić lampkę to zostaje nam 350-tka.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  9. #9
    Początki nałogu Awatar adikPL
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Będzin
    Wiek
    41
    Posty
    349

    Domyślnie

    Witajcie! Bardzo podoba mi się pomysł ze zbiórką. Przychylałbym się jednak do kupna nowego aparatu i pomysł Maca z Olkiem wydaje mi się najlepszy Sam jestem jeszcze studentem z długami po niedawnym zakupie 40D, ale przeleje dziś xx zł (a chciałbym xxx zł) na podane konto. Niech każdy da ile może. Pozdrawiam
    www.adriankordas.blogspot.com
    -------------------------------
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar gwozdzt
    Dołączył
    Sep 2005
    Wiek
    51
    Posty
    5 780

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MacGyver Zobacz posta
    Moja propozycja: podawaj tutaj tylko stan środków, ewentualni nicki wpłacających (chyba że w ktoś w opisie przelewu zaznaczy że sobie tego nie życzy)

    Ponadto proponuję opisywać przelewy w następujący sposób:

    Tytułem: Aparat dla Sylwii: nick_z_ CB; wyrażam/nie wyrażam zgody na publikację mojego nicka w wątku
    oczywiscie, że może tak być.
    Pozdrowienia, Tomek
    Kilka moich zdjęć... i sprzęt

Strona 1 z 53 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •