Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: zakup sprzętu za granicą-niemcy i londyn

  1. #1
    wronkiek
    Guest

    Question zakup sprzętu za granicą-niemcy i londyn

    Witam wszystkich forumowiczów
    czy ktokolwiek z Was jest w posiadaniu wiedzy nt . miejsc gdzie można dokonać zakupu w atrakcyjnej cenie aparatu np CANON EOS 400 gdzieś za granicą Polski? na allegro wiele jest ofert sprzedaży sprzętu który jest prywatnie sprowadzany, a w niedalekiej przyszłości sam będę mógł przywieżć tylko nie wiem gdzie szukać. Prosze wszystkich o informacje i pozdrawiam:grin:

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    1 370

    Domyślnie

    Ja polecam canon outlet. Na eBay UK canon ma swoj sklep OUTLET. Uszkodzone pudelko lub cokolwiek nie tak to licytuja. Mozna za niezla kase wyrwac sprzet CANONA aparty, obiektywy, drukarki. Adres sprzetu http://stores.ebay.co.uk/Canon-Outlet

  3. #3
    wronkiek
    Guest

    Smile

    Witaj
    faktycznie bardzo ciekawe tematy mozna tam znależć.dzięki za ten namiar

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    tu i tam...
    Posty
    413

    Domyślnie

    generalnie polecam ebay.co.uk

    można znaleźć sprzęt w niezłych cenach....
    5DmkII, Canon 24-70 f/2.8, Canon 85 f/1.8, Canon 70-200 f/4, 430 EX
    :: Banki Zdjęć - sprzedaż zdjęć w agencjach microstock
    :: Motywy wordpress

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Nowa Ruda / Tunbridge Wells
    Wiek
    42
    Posty
    69

    Domyślnie

    Odnośnie uk.
    Sklepy:
    - Jessops - ceny przyzwoite, i super obsługa, zajmują się sprzedażą tylko aparatów, kamer i akcesoriów(www.jessops.co.uk)
    - Comet - w tu jest wszystko włączając aparaty ale z tym, że w bardzo atrakcyjnych cenach (www.comet.co.uk)
    - Currys.Digital - tego nie za bardzo polecam, mają po prostu drogo i bez rewelacji (www.currys.co.uk) Miałem z nimi przejścia jak kupowałem aparat, kilka razy trafne modele z ded pixelem i obsługa nie najlepsza.
    - ebay.co.uk - dziki rynek i czasem można coś upolować.

  6. #6

    Domyślnie

    nie wiem jak z resztą ale z Jossops to mam takie doświadczenia że za 350d przepłaciłem 200 funtów a teraz o mały włos bym nie przepłacił 130 za obiektyw więc raczej z mojego doświadczenia nie są tam przyzwoite ceny.
    Canon EOS 5D | Canon EOS 5D MKII | 70-200 L f/2.8 IS USM |Canon 85 L f1.2 USM |Canon 35 L f1.4 USM |Canon 50 f1.4 USM |Speedlite 580EX | Praktica MTL 5B |Carl Zeiss Jena 29mm f2.8 |Pentacon auto 50mm f1.8 | Miranda ZF-3

    martinbartnicki.com

  7. #7
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    678

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Shark-uk Zobacz posta
    nie wiem jak z resztą ale z Jossops to mam takie doświadczenia że za 350d przepłaciłem 200 funtów a teraz o mały włos bym nie przepłacił 130 za obiektyw więc raczej z mojego doświadczenia nie są tam przyzwoite ceny.
    a jaki konkretnie obiektyw ? i ile kosztuje w jessopsie a ile u konkurencji ?
    EOS x2, sloik x5, blyskotki x6

  8. #8

    Domyślnie

    konkretnie canon 17-40L w jessops 580 funtów a z ebay znalazłem od gościa koło mnie więc odbiór osobistu za 430 więc nawet większa różnica ale to ebay.
    Canon EOS 5D | Canon EOS 5D MKII | 70-200 L f/2.8 IS USM |Canon 85 L f1.2 USM |Canon 35 L f1.4 USM |Canon 50 f1.4 USM |Speedlite 580EX | Praktica MTL 5B |Carl Zeiss Jena 29mm f2.8 |Pentacon auto 50mm f1.8 | Miranda ZF-3

    martinbartnicki.com

  9. #9
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Nowa Ruda / Tunbridge Wells
    Wiek
    42
    Posty
    69

    Domyślnie

    Generalnie w jessopsie jest ciutkę drożej ale tam kupisz jakość i masz naprawdę profesjonalną obsługę co dziś potwierdzili, kiedy kupowałem statyw.
    Ostatnio edytowane przez newday ; 03-11-2006 o 22:56

  10. #10

    Domyślnie

    może i ja się czepiam może i tylko ja mam złe zdanie o nich ale z profesjonalizmem obsługi też miałem problemy bo 3 razy byłem torbe wymieniać bo niewchodziło to co mi mówili że napewno będzie ok, w końcu oddałem im całkiem ale może to ja chce za dużo np w belfascie facet nie mógł znaleść szkła żeby mi pokazać bo nie miał pojęcia chego szukać przeglądał jakieś małe paczuszki że by znaleść 70-200L f4 ona zapakowana do małych nienależy ,niewspominająć już że nie miał pojęcia o tym szkle więc nic mio nim nie powiedział. W innym jak kupywałem aparat pytałem czy karta pamięci mi bedzie z fuji pasowała bo jak nie to odrazu kupie ( pewnie nie chcieli żebym płacił za duzo) więc powiedzieli że na 100% karta w canonie i fuji 5600 jest taka sama)

    Wiec jak mówie napewno mam z nimi na pieńku ale może to kołomnie jacyś lewi pracują albo koło ciebie akurat się dobry skład trafił
    Ostatnio edytowane przez Shark-uk ; 03-11-2006 o 23:04
    Canon EOS 5D | Canon EOS 5D MKII | 70-200 L f/2.8 IS USM |Canon 85 L f1.2 USM |Canon 35 L f1.4 USM |Canon 50 f1.4 USM |Speedlite 580EX | Praktica MTL 5B |Carl Zeiss Jena 29mm f2.8 |Pentacon auto 50mm f1.8 | Miranda ZF-3

    martinbartnicki.com

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •