Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Prezent na 40-te urodziny :-)

  1. #1
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Talking Prezent na 40-te urodziny :-)

    W innym wątku padł sympatyczny temat sprawiania sobie prezentów na 40-urodziny, więc zapraszam wszystkich przed 40-ką do podzielenia się swoimi pomysłami (tymi realnymi i tymi mniej realnymi też).

    Co ja zrobię? Ja sobie zrobię licencję pilota turystycznego i zabiorę rodzinkę jakąś Cessną na wycieczkę :-) (no chyba, że przez te 9 lat tak dużo się zmieni, że będę wtedy pilotował B767 w locie transatlantyckim ;-) )
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  2. #2
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Domyślnie

    Nikt nie chce sobie o tym podyskutować? ;-)
    Heh...pewnie się lękacie kryzysu "wieku średniego" ;-)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  3. #3
    Początki nałogu Awatar p_lar
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Łódź
    Posty
    287

    Domyślnie

    Ja tam nie wiem, przechodziłem 30tke i to był pewnego rodzaju kryzys wieku średniego. Mimo to nie wspomagałem się żadnymi zachciankami. Prezenta to ja sobie robię bez okazji co roku. Na przykład w tym, to jest 350 i szkiełka :-)
    Can-on, can-off... 50D+17-55IS+EF70-300IS

  4. #4
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2005
    Wiek
    58
    Posty
    263

    Domyślnie

    A ja na 40 urodziny zamknąłem firmę z mocnym postanowieniem robienia tylko to na co mam ochotę i z grubsza tak własnie teraz jest.

  5. #5
    Uzależniony Awatar Avadra_K
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    54
    Posty
    580

    Domyślnie

    Kurcze, a ja na swoje 40-ste urodziny wynajmę samochód (taki dom na kołach) i pojadę robić zdjęcia do Kanady. Tam się mozna "zapstrykac" na śmierć. Byłem tam ostatnio 3 tygodnie zrobiłem kilka tyś fotek a nie ruszyłem się dalej niż 500 km od Vancouver. Aha i jeszcze sobie kupię kartę pamięci do aparatu taką ze 100 GB (pewnie już takie będą w sprzedaży)
    _______________________________________________
    Ars non habet osorem nisi ignorantem (sztuka nie ma wroga, chyba że w ignorancie )
    __________________________________________________ ___________
    To wódka? - słabym głosem zapytała Małgorzata. - Na litość boską, królowo - zachrypiał - czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus . "Mistrz i Małgorzata" M Bułhakow

  6. #6
    Zablokowany
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Dębica - podkarpacie
    Posty
    356

    Domyślnie

    Ja na swoje 40'te urodziny teleportuję się na Marsa, wyciągnę z kieszeni 1Ds Mk28 z podpiętym 10-600mm f/1.2 L i zrobię kilka gniotów

    Tak, to jeszcze dłuugo. Tak, wierzę w postęp techniki

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar ripek
    Dołączył
    Jul 2005
    Wiek
    39
    Posty
    1 486

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michal-Czuba
    ...z podpiętym 10-600mm f/1.2 L ....
    Na tym to chyba dolecisz na marsa
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

  8. #8
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Michal-Czuba
    Ja na swoje 40'te urodziny teleportuję się na Marsa, wyciągnę z kieszeni 1Ds Mk28 z podpiętym 10-600mm f/1.2 L i zrobię kilka gniotów

    Tak, to jeszcze dłuugo. Tak, wierzę w postęp techniki
    Zapomniałeś dodać, że ten 1Ds będzie rozmiarów paczki gum do żucia (matryca APS-Nano, 300mln pikseli, tak mała, że jej nie widać...), a obiektyw będzie miał gabaryty fajki bez filtra :-)

    Qrcze, za ile lat Ty planujesz mieć te 40 lat?
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

  9. #9
    Bywalec Awatar Costus
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Zielona Góra
    Wiek
    65
    Posty
    145

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego ta 40-ka to taka magiczna cyfra? :smile: Powiem tak - nawet się tego nie zauważa kiedy "pęka" i ... jej nie ma. Ja przez cały czas uważam że nie to ile się ma lat jest ważne ale to NA ILE się czujemy, jak się zachowujemy, jak podchodzimy do zycia. Mam wielu przyjaciół którzy mają po 20-kilka lat i świetnie się z nimi rozumiemy - znają mnie od strony nieposkromionego humoru, zwariowanych pomysłów, dowcipów i zarcików które sobie robimy Czasami każą mi iść do przedszkola :-P Znam tez takich którzy maja po 20 lat i zachowują się jak 60-cio letni dziadkowie.
    A prezenty - róbmy sobie je na codzień - i te małe i te duże. Nie czekajmy - życie ucieka. Spróbujmy żyć tak jakby kazdy dzień miałby byc ostatnim.
    ...kto w sercu nosi zieloną gałązkę, może być pewny,
    że wcześniej czy później siądzie na niej ptak śpiewający...

  10. #10
    Uzależniony Awatar bundy
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    48
    Posty
    760

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Costus
    A prezenty - róbmy sobie je na codzień - i te małe i te duże. Nie czekajmy - życie ucieka. Spróbujmy żyć tak jakby kazdy dzień miałby byc ostatnim.
    Oooo...właśnie tak! To jest punkt widzenia dojrzałego mężczyzny w odpowiednim wieku ;-) "Gówniarzom w okolicach 30-ki" (takim jak np. ja sam) te 40 lat wydaje się być takim przełomem w życiu - że niby już bliżej niż dalej (wiadomo do czego...), że już nie pora na wielkie zmiany w życiu itd... A potem się okazuje, że to wszystko, za przeproszeniem, gówno prawda :-) (no może poza tym, że po 40-ce trzeba od czasu do czasu zrobić sobie badania okresowe :-) :-) )
    Ale ja i tak do 40-ki zrobię licencję pilota :-) I jestem gotowy poświęcić zakup 1Ds Mk44 i szkieł ze światłem 0.5, żeby tego dokonać :-) :-)
    1, czarne i białe szkiełka + worek gratów... ale chyba i tak nie umiem robić zdjęć...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •