Strona 1 z 89 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 881

Wątek: [mungo]tomaszfedor.blogspot.com

  1. #1
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie [mungo]tomaszfedor.blogspot.com

    Co sądzicie o tych fotkach? Jak wam się podobają? Co można by zmienić, jaki inny kadr, aby były lepsze? Za wszelkie komentarze wielkie dzięki!
    Przepraszam za te załączniki, ale to był mój pierwszy raz wrzucania fotek. Teraz powinniście je już widzieć tak jak należy Pozdrawiam!
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    Ostatnio edytowane przez mungo ; 30-05-2006 o 21:53
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar mattnick
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    41
    Posty
    1 735

    Domyślnie

    1 fajne
    2 ostre w przeciwieństwie do 3 i 4
    5 jakaś dziwna perspektywa, która do mnie osobiście nie przemawia

    Człowiek uczy się całe życie
    30D, C 17-40 f4 L, 50 f1.8, 70-200 f4 L, 430 ex, oraz -=iii=<)
    CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

  3. #3
    Uzależniony Awatar Zigi
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    niedaleko Częstochowy
    Wiek
    47
    Posty
    532

    Domyślnie

    2 ciekawa choć listek srodkowy na pierwszym planie trochę psuje całość. 3 i 4 ok. Na portretach specjalnie się nie wyznaję ale wydaje mi się iż w przypadku 1 światełko nie jest najkorzystniejsze. Wywołało spore cienie pod nosem i odrobine za duże kontrasty. W 5 za dużo ściany po lewej i uzywałeś szerokiego (przez co powstały spore zniekształcenia) co w portretach jak widać wychodzi tak sobie.
    40D, c10-22, c15-85, c50/1.4, 70-200L4, 400L5.6, RUP43, Sherpa 600R +inne graty...
    Moje wiekowe zdjątka na CB & na obiektywnych - zapraszam

  4. #4
    knifer
    Guest

    Domyślnie

    Najbardziej podoba mi sie 1, widać na min emocje, chociaz Zigi ma racje światełko nienajlepsze.

  5. #5
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    1 370

    Domyślnie

    Przez chwile wydawalo mi sie ze zdjecie 5 to Hiszpania - 2fajna gdyby nie listek-wielkolud

  6. #6
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    5. to Wenecja. Przekształcenia są celowe. Co do listka, to nie będę mamie tulipanów podcinał dla potrzeb fotografii;p 1. Światełko rzeczywiście nie najlepsze, ale to była moja pierwsza przygoda z portretami. Dzięki za opinie. Jak ktoś ma jeszcze jakieś komentarze-pozytywne, czy negatywne, to proszę mówić
    3 i 4 - co do ostrości, to ciągle nad nią pracuje jeszcze
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  7. #7
    Dopiero zaczyna Awatar Amek
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Zakopane
    Posty
    29

    Post

    2 i 4 najbrdziej mi sie podobaja, 1 w sumie tez, ale cos ze swiatlem nie tak:neutral:
    Zapodaj cos jeszcze! ;-)
    Canon
    _______________________________________
    Pozdrawiam
    af

  8. #8
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    Sesyjka z gołąbkiem. Gołębiem Grzywaczem. Mam nadzieję, że się spodoba. Jedną fotę musiałem niestety wyostrzyć, bo po zmniejszeniu nie nadawała się do oglądania. Zapraszam do komentowania. Pozdrawiam!
    1.
    2.
    3.
    4.
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  9. #9
    Uzależniony Awatar FOTOGRAF
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Holandia, Polska
    Wiek
    33
    Posty
    762

    Domyślnie

    1 taka jakby nieostra
    2 i 3 zdecydowanie najlepsze, bardzo dobrze zlapane
    4 przeszkadza mi ten krzyz, moglby byc ale tylko wtedy kiedy bylby bardziej widoczny a teraz tylko odciaga uwage
    Nikon Lowepro Zeiss Tamron Sigma Sony VAIO Manfrotto i duzo innych dupereli
    Canon? moze niedlugo!

  10. #10
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    1 straciła ostrość po zmniejszaniu, a 3 wyostrzałem, bo się działo to samo co z pierwszą
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

Strona 1 z 89 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •