[yerzu] - moje pstryki

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sniper88
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 1156

    #106
    Swietna seria #98 i #100 chyba najlepsze
    WWW | 500px | IG
    Semper in altum

    Komentarz

    • missgruszka
      Dopiero zaczyna
      • 2007
      • 35

      #107
      Tak, zdecydowanie świetna seria! Mnie również najbardziej przypadły do gustu 98 i 100. Aż się chce w góry jechać 97 chyba najsłabiej... pozdrawiam
      galeria na CB
      zdjęcia ślubne

      Komentarz

      • www
        Coś już napisał
        • 2007
        • 78

        #108
        99 wymiata

        Komentarz

        • yerzu
          Bywalec
          • 2007
          • 160

          #109
          Dzieki za odwiedziny

          Dorzucam dwa portrety z weekendu :



          Zapraszam

          Komentarz

          • stdanielo
            Pełne uzależnienie
            • 2005
            • 1081

            #110
            Potraktuje całościowo całą galerię, widać, że aparat trafił w dobre ręce, masz serce i duszę do fotografowania. Z niecierpliwością czekam na następne.
            www.kondereszko.pl
            https://www.flickr.com/photos/stdanielo/

            Komentarz

            • Pikczer
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2578

              #111
              Na ile to grafika a na ile fotografia...????
              Mnie sie potoba, ale sztuka jest zrobic cos, o czym powiedza - czy to PS czy photo? ;-)
              Tu jednak wiecej jest PS'a - i to widac, choc ladne jest...
              Ostatnio edytowany przez Pikczer; 2878.

              Komentarz

              • yerzu
                Bywalec
                • 2007
                • 160

                #112
                stdanielo,Pikczer - Bardzo mi miło że zagladneliście

                Pikczer - może z czasem będzie cieżej odpowiedzieć na to pytanie ... a może nie Dwa ostatnie portreciki bez PSa - tylko BW i tonacja w LR. Pozdrawiam

                Komentarz

                • yerzu
                  Bywalec
                  • 2007
                  • 160

                  #113
                  Dwie fotki w BW :

                  Zapraszam

                  Komentarz

                  • yerzu
                    Bywalec
                    • 2007
                    • 160

                    #114
                    Kolejna fota w BW tym razem z tatr.

                    105.Droga

                    Komentarz

                    • sniper88
                      Pełne uzależnienie
                      • 2007
                      • 1156

                      #115
                      Fajne to ostatnie zdjecie, ale jakos mi sie wydaje ze lepiej by bylo, gdybys je zrobil mniej wiecej z miejsca w ktorym idzie ten czlowiek Tak czy siak mi sie podoba
                      WWW | 500px | IG
                      Semper in altum

                      Komentarz

                      • yerzu
                        Bywalec
                        • 2007
                        • 160

                        #116
                        sniper88 - dzieki za opinie

                        Kolejna porcja landszaftów - tym razem wypad na Słowację z formacją fotograficzna Landskapiści + grupą innych zacnych osób Się spodoba to wrzucę coś wiecej ... materiał świerzy bo z zeszłego tygodnia.

                        106.Maki

                        107.

                        Zapraszam

                        Komentarz

                        • 777
                          Uzależniony
                          • 2006
                          • 536

                          #117
                          to z tatr - 3 od konca
                          w IMHO rewelacja
                          6D 30D 35 85 70-200 430EX

                          Pozdrawiam

                          Komentarz

                          • ewa_olsztyn
                            Początki nałogu
                            • 2008
                            • 311

                            #118
                            105 - świetne!
                            106 i 107 przyjemne, ale na 106 ta czerwień jest nienaturalna, wpada w róż (mój monitor?), a na 107 trochę zbyt kontrastowo, no i przepały na niebie.

                            Komentarz

                            • hofi66
                              Początki nałogu
                              • 2005
                              • 290

                              #119
                              Widać, że szukasz nietypowych rozwiązań w budowaniu ujęcia. To się chwali i pewne rzeczy są bardzo dobre. Ogląda się je z przyjemnością. Zgodzę się również z Ewą, że te na tym ostatnim i jednym bw są za duże przepalenia ... To bym poprawił. Pozdrawiam.
                              Trzeba mieć odwagę, by milczeć ...

                              Komentarz

                              • tom517
                                Początki nałogu
                                • 2007
                                • 495

                                #120
                                105.Droga - rewelacyjne, ten koles samotnie wedrujacy to jest kropka nad i , takie dziwne skojarzenie, ale kojarzy mi sie ta gora z ogromną laciata krowa
                                Ostatnio edytowany przez tom517; 11267.

                                Komentarz

                                Pracuję...