Grip BG-E6 parę pytań o oryginał i nieoryginał

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • skura
    Bywalec
    • 2006
    • 125

    #226
    Odp: Grip BG-E6 parę pytań o oryginał i nieoryginał

    jak szukasz dobrego gripa do dużego body jak 5dmk2, to albo wybierz firmówkę, albo dobrze zrobione zamienniki. Osobiście do 6d i 5dmk3 korzystam odpowiednio z newwella i photixa. Oba sprawuja się oki. nawet jak montuję je do statywu z ciężkim obiektywem. Oba mają głębokie uchwyty, gumki nie barwią sie od potu na bialo. Użytkuję oba dość intensywnie od paru miessięcy i jestem zadowolony. Przed zakupem, polecałbym Ci jednak wycieczkę do sklepu i przymiarkę do body - sprawdzisz wszystko sam.

    Komentarz

    Pracuję...