Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 181

Wątek: XI AirShow Radom 29-30.08.2009

  1. #111
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Polska
    Posty
    727

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pawel-foto Zobacz posta
    Jest prośba o wysyłanie wszelkich zdjęć i filmów z tego lotu do organizatora pokazu.
    Na jaki @ i w jaki rozmiarach?

  2. #112
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Grójec
    Wiek
    40
    Posty
    373

    Domyślnie

    UWAGA ! Osoby posiadające materiały foto-wideo mogące pomóc ustalić przyczyny wypadku samolotu Su-27 podczas AirShow 2009 w Radomiu proszone są o przesyłanie materiałów do: Rzecznik Prasowy DSP rzecznik@sp.mil.pl lub airshow@sp.mil.pl
    Prosimy przesyłać wyłącznie materiały związane z wypadkiem.



    http://lotnictwo.net.pl/3-tematy_ogo...w_radomiu.html

  3. #113
    Początki nałogu Awatar pawel-foto
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    56
    Posty
    342

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aqua Zobacz posta
    Na jaki @ i w jaki rozmiarach?
    Wysłałem zapytanie czy chcą pełną rozdzielczość i bez obróbki.Oraz czy cały przelot czy tylko ten ostatni odwrócony.
    1DIII, 6D, 450D; G10. S 8/3,5(F); S 14/2,8; C15/2,8(F); C 16-35/2,8 II; C 24-70/2,8; 28-105/3,5-4,5; C 50/1,4; C 135/2,0; C 70-200/2,8 IS; C 70-200/4; C Ex.1,4x II; C Ex.2x II, 580Ex II; 430Ex.... Studio w Kielcach (7xELFO)-możliwość wynajęcia ... SPRZEDAM:C 24-70/2,8, C 20/2,8....KUPIĘ obudowę podwodną do G10 (WP-DC28)

  4. #114
    Pełne uzależnienie Awatar allxages
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    2 549

    Domyślnie

    No a może coś tutaj tak wrzucić?

  5. #115
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allxages Zobacz posta
    No a może coś tutaj tak wrzucić?
    Będzie, ale wrzuć trochę na luz może - bo ja osobiście nie mam na razie ochoty nawet zacząć je obrabiać...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  6. #116
    arcadio
    Guest

    Domyślnie

    http://img340.imageshack.us/img340/962/img3163b.jpg

    Zdjęcie SU-27 zrobione w sobotę...

  7. #117

    Domyślnie

    Ostatnie zdjęcie Su które zrobiłem:



    to już jest po tym jak przeleciał nad sektorem południowym, nad lasem, kilka sekund później już nie było słychać silników (żadnego uderzenia też nie)

  8. #118
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aqua Zobacz posta
    film:
    http://www.wiadomosci24.pl/artykul/r...107946--2.html

    Czyli jednak udalo sie odwrocic samolot bo ostatnie zdjecia fotografujacych na Skaryszewskiej sa jak samolot leci na plecach, i na zdciach wyglada mial wylaczone dopalacze, chyba ze ich nie widac?
    Czy spaliny mog miec rozny kolor, bo na jednych zdjeciach nie ma ich wcale a na drugich sa?
    Stałem pod lasem, po przeciwnej stronie pasa, ale na terenie lotniska. Su przeleciał nam nad głowami, prostując się, ostatnie zdjęcie mam zrobione jak wchodzi nad las, lecąc już w normalnej pozycji, bez dopalaczy. Potem zniknął mi z oczu, a po kilku sekundach zapadła cisza, silniki zgasły ewidentnie. Od razu pojawiły się czarne myśli. A po kilku sekundach dym nad lasem.
    Z filmu wynika, że w ciągu tych kilku sekund, gdy był nad lasem nabierał wysokości. Potem zgasły silniki i poszedł jak kamień w dół.
    Nie mam pojęcia czemu się nie katapultowali.
    Ostatnie foto, może 5-10 sek później zapadła cisza:

  9. #119
    Pełne uzależnienie Awatar Krzychu
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Ambush Country
    Wiek
    48
    Posty
    3 611

    Domyślnie

    Ja byłem za zachodnim i w pierwszej chwili dla mnie tak właśnie wyglądało jakby obcięło im silniki..... Wyślijcie te zdjęcia Panowie do DSP bo mogą coś wnieść do sprawy...
    Pozdrowienia,
    KZ
    KZ Aviation Photography

  10. #120
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez demir Zobacz posta
    Nie mam pojęcia czemu się nie katapultowali.
    Gdybyś miał wybór:
    - katapultować się ratując ratując dwa ludzkie istnienia (swoje i kolegi) i samolot spada w zabudowania potencjalnie zabierając kilka, kilkanaście ludzkich istnień
    - do ostatniej chwili próbować wysterowywać samolot bez ciągu i siły nośnej na pole, będąc prawie pewnym że to próba samobójcza

    Co byś wybrał?

    Cessna w Krakowie podobnie - spadła między drzewa a nie na ulicę/lotnisko pełne ludzi. Głównie dzięki doświadczeniu pilota, który wiedział co go czeka.

    Zresztą wszelkie dywagowanie ma taki sam sens jak plotki co niedługo wypuści Canon . Lepiej poczekać na ustalenia komisji.

    Spadł na moich oczach (byłem w sektorze południowym dla spotterów/prasy) za drzewa i ta cisza... taką samą ciszę słyszałem dwa lata temu...

Strona 12 z 19 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •