Strona 87 z 89 PierwszyPierwszy ... 37778586878889 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 881

Wątek: [mungo]tomaszfedor.blogspot.com

  1. #861
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Prawdali to, prawda, ale to nie miejsce na nasze sprawy.

    Też już miałem ochotę wyzwać Sergiusza na battle na foty ze studio, ale stwierdziłem, że nie przyjmie wyzwania, a i ja do studio na siłę nie będę szedł, bo ostatnio nie mam pomysłu na studyjne.

  2. #862
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Mungo- Mlody człowieku, nigdy bym się tutaj nie zaplątał gdyby nie to, że zacząłeś pisać gupoty na mój i temat. Do battle nigdy nie staję bo po prostu mam takie a nie inne zasady o, których już gdzieś wcześniej wspomniałem. Owszem zrobiłbym jeden wyjątek dla miclesa ale on zamiast mnie wyzwać w swoim czasie teraz tylko kłapie ozorem co by było jak by było ale nie jest. Teraz to już za późno.

    Bardzo ale to bardzo Serdecznie Pozdrawiam!
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  3. #863
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sergiusz Zobacz posta
    On zamiast mnie wyzwać w swoim czasie teraz tylko kłapie ozorem co by było jak by było ale nie jest.
    Bo się wstrzymałem i mi przeszło. "Toleruję cię" - tak kazała mówić nam pani pedagog na jednym ze spotkań jeszcze w gimnazjum. A więc : toleruję cię.

  4. #864
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Skoro tak to już coś! Może powinieneś częściej odwiedzać Panią pedagog? Ja gorąco polecam moich „doradców” http://www.canon-board.info/showpost...&postcount=181
    Nie ogranicza mnie wyobraźnia ponieważ jej nie posiadam.

  5. #865
    Coś już napisał
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    WestSideWrzeszcz
    Posty
    52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Bo się wstrzymałem i mi przeszło. "Toleruję cię" - tak kazała mówić nam pani pedagog na jednym ze spotkań jeszcze w gimnazjum. A więc : toleruję cię.

    a w domu nie uczyli Was że jak się do kogoś zwracasz w formie pisemnej to piszesz z dużej litery? Cię, Was, Ciebie...
    You_Me_Kan`on

  6. #866
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Shifta oszczędzam...
    Jeżeli piszę coś oficjalnego, to stawiam wielką literę. Na forum i komunikatorach już dawno temu zaniechałem i dobrze się z tym czuję.

    @ mungo (nowe foty na blogu) : musisz poświęcić więcej czasu na łażenie po mieście i nie wahać się, tylko robić cokolwiek dobrego wpadnie ci do głowy / w oczy.

  7. #867
    Uzależniony Awatar mungo
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    A, A
    Wiek
    33
    Posty
    535

    Domyślnie

    Dzięki Micles. Wiem, że muszę więcej czasu poświęcać, ale czasami zdarzy się coś fajnego od razu, czasami nie. Więc foty będą i takie i takie. A będę robił swoje. To znaczy uwieczniał to, co mnie w jakikolwiek sposób zaciekawi
    No i zbiera się chmura. Czarna. Canon/Velbon DF 50/Svierdlovsk 4/Lubitel 166B/Ami 66/Zorka 5
    Mówcie, bo kiedyś będę robił takie zdjęcia i takie, i takie, i takie, i takie, a to wszystko tylko kwestia czasu, bo póki co robię takie zdjęcia.
    Zaczątek portfolio: link

  8. #868
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    584

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    Bo się wstrzymałem i mi przeszło. "Toleruję cię" - tak kazała mówić nam pani pedagog na jednym ze spotkań jeszcze w gimnazjum. A więc : toleruję cię.
    Czas najwyższy pomyśleć samemu, bez pani pedagog.

  9. #869
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez japrzepraszam Zobacz posta
    a w domu nie uczyli Was że jak się do kogoś zwracasz w formie pisemnej to piszesz z dużej litery? Cię, Was, Ciebie...
    Forma grzecznościowa obowiązuje w korespondencji oficjalnej, głównie tej pisanej odręcznie/drukowanej.
    W Internecie mamy do czynienia raczej z komunikacją nieformalną (a już na pewno na forach internetowych czy komunikatorach, pod warunkiem że nie rozmawiamy służbowo z kontrahentem/szefostwem ), więc forma grzecznościowa jest nieobowiązkowa i okazywanie szacunku to już kwestia indywidualna - kto, komu, do kogo, w jakich okolicznościach będzie pisać z wielkiej czy małej litery.
    Domaganie się szacunku "bo tak" to również przejaw niezbyt grzecznego zachowania...

  10. #870
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Thx Vitez :P

Strona 87 z 89 PierwszyPierwszy ... 37778586878889 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •