-
fanaberie czyli przejściówki na canon eos z innych systemów
przez ciekawy przypadek dyskusji o zeiss'ach z popmartem trafiłem na firmę, która ma w ofercie sporo dzinksów przejściówkowych - z leici hassela etc.
dzisiaj przesyłka poszła do mnie - dam znać jak dojdzie i czy to coś warte, a dla zainteresowanych link.
kupowałem przez ebay, płatność paypal z karty "wypukłej". czas start.
-
-
Pełne uzależnienie
Oprocz popularnej EOS/M42, sciagnalem z ebaya dla znajomego adapter EOS/Contax-yashica (chiny), zaskakujaco profesjonalnie zrobiony z dobrego metalu.
Podpinalismy Contaxy 50/1.4 i 35/2.8 i bylo OK.
Ja natomiast uzywam adpatera EOS/Nikkor tez jakas chinszczyzna z ebaya. Uzywam z nim manualnego NIkkora 180/2.8 ED - bardzo zgrabne szklo jak na parametry, co tu mowic klasa sama w sobie (slynna dawna seria ED Nikkora, teraz daja w nazwie ED nawet takim 24-120) - dziala bezproblemowo.
-
No tak, ale Olympusa tam nie widzę, a przydałby mi się. Na razie widziałem takie cudo tylko na ebayu u jakiegoś Chińczyka z Szanghaju.
-
Pełne uzależnienie
Kiedyś na allegro miał gościu przejściówkę do OM za 100zł, ale nie zdążyłem kupić.
-
Pełne uzależnienie
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum