Torby Mekko

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • moregun
    Początki nałogu
    • 2006
    • 351

    #121
    mam plecak mekko C-37 - duży, zależało mi żeby moje 40D z C400 L z rozłożoną osłoną i TC mieściło się bez problemu. Sprawuje się świetnie po ponad 2ch latach uzywania wreszcie zafunduje mu mycie ale jak do tej pory nic sie z nim nie działo- kupiłem go kiedyś za 312 zł bo lowepro odpowiedni kosztowal ponad 450 zł. ma swoje minusy np nieodpinany pas biodrowy - ale ja sie go schowa odpowiednio to plecak świrnie przylega do pleców- wyprofiowany- kolega ma ok 3 lata lowepro i po takim czasie nie widze różnic w użytkowaniu.

    Komentarz

    • Kubak82
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 2348

      #122
      Zamieszczone przez moregun
      ma swoje minusy np nieodpinany pas biodrowy - ale ja sie go schowa odpowiednio to plecak świrnie przylega do pleców
      ja go spinam nad mocowaniem statywowym na klapie plecaka - to nawet wygodniejsze niz upychanie pod siatka na plecach :-)

      u mnie plecak tez jest w uzyciu od ok 2 lat.. i tez ciagle w idealnym stanie - dla mnie rewelacja :-)

      Komentarz

      • himi
        Zablokowany
        • 2006
        • 2638

        #123
        Szkoda, że fotto lublin zamarło, bo plecak jakiś mi się przyda, a dwie torby mekko, które mam są bardzo ok.

        Komentarz

        • himi
          Zablokowany
          • 2006
          • 2638

          #124
          Co pomieści r3x - z góry przepraszam za jakość dzieła

          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

          Komentarz

          • Marcin Stefańczyk

            #125
            Co sie dzieje ze sklepem fotto z Lublina? Bardzo potrzebny jest mi plecak C-38 a oni od 2 dni nie odpisuja na maile i nie odbieraja telefonów.
            Nie wiecie gdzie jeszcze moge kupic ten plecak?

            Komentarz

            • himi
              Zablokowany
              • 2006
              • 2638

              #126
              Od dawna nie odpisują. Coś się pewnie stało, może biznes padł. Sam potrzebuję sakwy do szkła i kiszka. Szkoda, nikt inny w Polsce nie handluje tym sprzętem. Mnie się udało właśnie idealnie zakomponować całą stopkę w większej z posiadanych r1X. Sporo tego, a nosi się bardzo wygodnie. Kolega ma domke. Odpowiednikiem r1x jest F2 - różnica w cenie to ponad 300 pln, biorąc pod uwagę ceny mekko sprzed zniknięcia fotto lublin. Domke na alle kosztuje ponad 500 pln. Wykonanie jest moim zdaniem identyczne.

              Komentarz

              • moregun
                Początki nałogu
                • 2006
                • 351

                #127
                A ja ostatnio czekając ma mekko kupiłem torbę hama defender 210. Na początek kupiłem 220 ale szybko sprzedałem bo była za duża - odpowiednik lowepro 650. Model hama 210 to wielkośc lowepro 550 i 4 cm wyższa. naprawde sie ciesze z tego zakupu. Zastanawiając się nad wyborem torby kierowałem się jednocześnie ekonomią ale i profesjonalną ochroną moich obiektywów.

                Nie jest to podróbka Lowepro bo ma swoje fajniejsze jeszcze patenty:

                - otwór na klapie górnej jest szerszy bo otwierany na 2 zamki błyskawiczne,
                - klapa otwiera się na zewnątrz a więc nie opada nam co chwila na ręce,
                - pokrowiec przeciwdeszczowy jest w takiej czerwonej saszetce (nie zabiera miejsca w torbie), którą można odpiąć i nie brać jeżeli jest nie potrzebna,
                - przegródki gąbkowe w środku są pikowane i tym samym można dopasować do kształtu obiektywu.

                mam sklep komputronik w swoim miasteczku wiec nie płaciłem za przesyłkę 289 zł.

                Komentarz

                • pani_od_kotów
                  Dopiero zaczyna
                  • 2008
                  • 45

                  #128
                  Zamieszczone przez Marcin Stefańczyk
                  Co sie dzieje ze sklepem fotto z Lublina? Bardzo potrzebny jest mi plecak C-38 a oni od 2 dni nie odpisuja na maile i nie odbieraja telefonów.
                  Nie wiecie gdzie jeszcze moge kupic ten plecak?
                  Mi własnie odpisali. Dostałam cały cennik a do tego informację, że torba, o którą pytałam nie jest dostępna i nowa dostawa ma być pod koniec kwietnia.
                  Tak że jakbyście coś chcieli, to pytajcie czy w ogóle w tej chwili mają.

                  Mi się znudziło czekanie i w międzyczasie zamówiłam Tenba Messenger. Mekko może później wezmę jakąś mniejszą.
                  Pozdrawiam.
                  "Deliver me from being perfect and complete"

                  http://innerlands.deviantart.com | www.ibudzynska.pl

                  50D | 400D | C 50 f/1.8 mkI | C 18-55 f/3.5-5.6 | C 70-300 IS USM f/4-5.6 | Spedlite 580ex | Helios 58 f/2 i różne pierdoły do makro

                  Komentarz

                  • himi
                    Zablokowany
                    • 2006
                    • 2638

                    #129
                    Potwierdzam, odezwali się

                    Komentarz

                    • himi
                      Zablokowany
                      • 2006
                      • 2638

                      #130
                      Z cyklu ,,i my mamy mekko fotograf premiera Donalda Tuska presentuje

                      cropik


                      Czemu zostawił identyfikator przypominający metkę na torbie? O to już proszę pytać w kancelarii premiera
                      Ostatnio edytowany przez himi; 5321.

                      Komentarz

                      • zanussi
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 1696

                        #131
                        krypto
                        Oko plus aparat - dobrana para.

                        Komentarz

                        • serbio
                          Bywalec
                          • 2005
                          • 243

                          #132
                          Zamieszczone przez himi
                          Napisz, który plecak mekko masz i jak się sprawdza. Ja mogę wstawić tu fotki z mojej r3x jeśli ktoś chce.

                          Czy mógłbyś wstawić fotki tej większej r1x .
                          I jeszcze czy ktoś mógłby wstawić fotki z plecaka Mekko.

                          Pozdrawiam
                          __________________________

                          Komentarz

                          • bundyr88
                            • 2008
                            • 14

                            #133
                            Zamieszczone przez himi
                            Czemu zostawił identyfikator przypominający metkę na torbie? O to już proszę pytać w kancelarii premiera
                            pewnie ze względu na rewers

                            Komentarz

                            • himi
                              Zablokowany
                              • 2006
                              • 2638

                              #134
                              Wiem jak wygląda rewers - mam dwie takie torby, ale nadal uważam, że taka ,,meta'' jest zabawna...Zwłaszcza targana na wierzchu....

                              Co do krypto reklamy... z taką powagą to napisałeś, że gotów jestem w to uwierzyć...

                              Komentarz

                              • miklo
                                Uzależniony
                                • 2006
                                • 681

                                #135
                                Zamieszczone przez himi
                                Z cyklu ,,i my mamy mekko fotograf premiera Donalda Tuska presentuje
                                O. Mam taką samą ;-) Sprawuje się bardzo dobrze. Ino ową metkę wywaliłem pierwszego dnia ;-)

                                Komentarz

                                Pracuję...