mam plecak mekko C-37 - duży, zależało mi żeby moje 40D z C400 L z rozłożoną osłoną i TC mieściło się bez problemu. Sprawuje się świetnie po ponad 2ch latach uzywania wreszcie zafunduje mu mycie ale jak do tej pory nic sie z nim nie działo- kupiłem go kiedyś za 312 zł bo lowepro odpowiedni kosztowal ponad 450 zł. ma swoje minusy np nieodpinany pas biodrowy - ale ja sie go schowa odpowiednio to plecak świrnie przylega do pleców- wyprofiowany- kolega ma ok 3 lata lowepro i po takim czasie nie widze różnic w użytkowaniu.
Torby Mekko
Zwiń
X
-
-
ja go spinam nad mocowaniem statywowym na klapie plecaka - to nawet wygodniejsze niz upychanie pod siatka na plecach :-)
u mnie plecak tez jest w uzyciu od ok 2 lat.. i tez ciagle w idealnym stanie - dla mnie rewelacja :-)Komentarz
-
Szkoda, że fotto lublin zamarło, bo plecak jakiś mi się przyda, a dwie torby mekko, które mam są bardzo ok.Komentarz
-
Co sie dzieje ze sklepem fotto z Lublina? Bardzo potrzebny jest mi plecak C-38 a oni od 2 dni nie odpisuja na maile i nie odbieraja telefonów.
Nie wiecie gdzie jeszcze moge kupic ten plecak?Komentarz
-
Od dawna nie odpisują. Coś się pewnie stało, może biznes padł. Sam potrzebuję sakwy do szkła i kiszka. Szkoda, nikt inny w Polsce nie handluje tym sprzętem. Mnie się udało właśnie idealnie zakomponować całą stopkę w większej z posiadanych r1X. Sporo tego, a nosi się bardzo wygodnie. Kolega ma domke. Odpowiednikiem r1x jest F2 - różnica w cenie to ponad 300 pln, biorąc pod uwagę ceny mekko sprzed zniknięcia fotto lublin. Domke na alle kosztuje ponad 500 pln. Wykonanie jest moim zdaniem identyczne.Komentarz
-
A ja ostatnio czekając ma mekko kupiłem torbę hama defender 210. Na początek kupiłem 220 ale szybko sprzedałem bo była za duża - odpowiednik lowepro 650. Model hama 210 to wielkośc lowepro 550 i 4 cm wyższa. naprawde sie ciesze z tego zakupu. Zastanawiając się nad wyborem torby kierowałem się jednocześnie ekonomią ale i profesjonalną ochroną moich obiektywów.
Nie jest to podróbka Lowepro bo ma swoje fajniejsze jeszcze patenty:
- otwór na klapie górnej jest szerszy bo otwierany na 2 zamki błyskawiczne,
- klapa otwiera się na zewnątrz a więc nie opada nam co chwila na ręce,
- pokrowiec przeciwdeszczowy jest w takiej czerwonej saszetce (nie zabiera miejsca w torbie), którą można odpiąć i nie brać jeżeli jest nie potrzebna,
- przegródki gąbkowe w środku są pikowane i tym samym można dopasować do kształtu obiektywu.
mam sklep komputronik w swoim miasteczku wiec nie płaciłem za przesyłkę 289 zł.Komentarz
-
Mi własnie odpisali. Dostałam cały cennik a do tego informację, że torba, o którą pytałam nie jest dostępna i nowa dostawa ma być pod koniec kwietnia.
Tak że jakbyście coś chcieli, to pytajcie czy w ogóle w tej chwili mają.
Mi się znudziło czekanie i w międzyczasie zamówiłam Tenba Messenger. Mekko może później wezmę jakąś mniejszą.
Pozdrawiam."Deliver me from being perfect and complete"
http://innerlands.deviantart.com | www.ibudzynska.pl
50D | 400D | C 50 f/1.8 mkI | C 18-55 f/3.5-5.6 | C 70-300 IS USM f/4-5.6 | Spedlite 580ex | Helios 58 f/2 i różne pierdoły do makroKomentarz
-
-
-
Komentarz
-
-
Wiem jak wygląda rewers - mam dwie takie torby, ale nadal uważam, że taka ,,meta'' jest zabawna...Zwłaszcza targana na wierzchu....
Co do krypto reklamy... z taką powagą to napisałeś, że gotów jestem w to uwierzyć...Komentarz
-
Komentarz

Komentarz