Dowcipy o/na fotografii

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kompi
    Coś już napisał
    • 2007
    • 55

    #2026
    Jozin z Bazin to przy tym pryszcz
    Niezły poeta.
    http://pano360.pl |
    Canon 400D | KIT | Sigma 8/3.5 | Canon 55-250 IS

    Komentarz

    • ewg
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 1079

      #2027
      "Kupię pamięć fotograficzną."

      Komentarz

      • tomygun
        Bywalec
        • 2006
        • 204

        #2028
        Sprzedaję na allegro mocowanie statywowe do obiektywu (nieoryginalne) , i jeden allegrowicz zapytał mnie:

        "Chciałbym zapytać, gdyż pisze Pan że mocownie nie jest produktem oryginalnym Canona, i czy jest tam jakiś pkt odniesienia, gdzie to ma być mocowane na obiektywie, dokładnie to chodzi mi o to że jeżeli zamontuje zbyt daleko lub bilisko od body, to będę miał FF/BF"

        No nie wiedziałem jak gościowi odpowiedzieć, ciekaw jestem czy wpadł na to sam czy ktoś mu pomógł
        GALERIA CB <========> GALERIA

        Komentarz

        • mattnick
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 1735

          #2029

          hmmm
          30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
          CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

          Komentarz

          • Tomasz Golinski
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 8623

            #2030
            To canon czy nikon?
            30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
            Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



            Komentarz

            • p_lar
              Początki nałogu
              • 2006
              • 287

              #2031
              Zamieszczone przez Tomasz Golinski
              To canon czy nikon?
              canon ;-)
              Can-on, can-off...

              Komentarz

              • -=Festyk=-
                Uzależniony
                • 2005
                • 666

                #2032
                ,,W Grudziądzu są nas prawie 4000"-fotografików czy gejów?A może fotografików gejów?

                ||Galeria

                Komentarz

                • comatus
                  Uzależniony
                  • 2006
                  • 725

                  #2033
                  Nie wiedziałem, że można być niezadowolonym z Ds'a, a jednak.

                  Komentarz

                  • nagor
                    Uzależniony
                    • 2007
                    • 522

                    #2034
                    niedość zę to canon to jeszcze chyba sigma 70-200 2.8
                    Canon 1D MK III, 300D x2| BG-E1 | Tokina 12-24 | Canon: 24-70 | 28 | 50 | 85 | 75-300 | 420EX |
                    zamiennik RS-60E3 | EOS -> m42 | Revuenon 50 | MC 3M-5CA 8/500 | pierścionki | First Opticam PRO-6604G + inny badziewny trójnóg

                    www.nagor.prv.pl - FOTOblog.

                    Komentarz

                    • Kubak82
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2348

                      #2035
                      Zamieszczone przez -=Festyk=-
                      ,,W Grudziądzu są nas prawie 4000"-fotografików czy gejów?A może fotografików gejów?
                      ciekawe ilu forumowiczow z Grudziadza pokasowalo juz miejsce zamieszkania pod avatarem :wink:

                      Komentarz

                      • terminator
                        Początki nałogu
                        • 2007
                        • 325

                        #2036
                        Zamieszczone przez Kubak82
                        ...forumowiczow z Grudziadza ...
                        miałeś na myśli forumowiczów - fotografików z Grudziądza?
                        __________________________________________________ ____
                        " W zasadzie dla Polaków nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia,
                        chyba że... muszą zbudować drogę."

                        Komentarz

                        • enter
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 1201

                          #2037
                          Fotografia Fotografii Fotografa - FALOCHRON




                          Czy podoba wam się ta fotografia ?













                          powyższej fotografii nie zrobił ten fotograf












                          autorem fotografii nie jest fotografik z Grudziądza



















                          1 fotkę wykonał Marcin Stawiarz http://angelreich.deviantart.com/
                          2 fotkę wykonał http://roztocki.republika.pl/

                          Komentarz

                          • pazurek
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 1294

                            #2038
                            Gracjan rządzi!
                            http://plfoto.com/4986/autor.html

                            Komentarz

                            • matmak
                              Coś już napisał
                              • 2007
                              • 90

                              #2039
                              G E N I A L N E
                              :razz:

                              Komentarz

                              • Allensteiner
                                Bywalec
                                • 2006
                                • 177

                                #2040
                                Gracjan rządzi!
                                PO DWAKROĆ ! :-)
                                lepsze jutro było wczoraj

                                Komentarz

                                Pracuję...