Czym się zajmujecie?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Janusz Body
    Moderator
    • 2004
    • 5757

    #196
    Ukończyłem Wyższą Szkołę Morską - wydz. nawigacji i matme na Uniwerku Wrocławskim. Doktorat robiłem z optymalizacji - prowadzenia pogodowego statków (cholera troche dawno to było). Pracuje jako kapitan na tankowcach - takich trochę dużych bo zabierających naraz 2 mln baryłek ropy tj. ciut ponad 300tyś DWT. Hobby to flyfishing :-).

    Janusz

    Janusz,
    Old enough to know better - but I do it anyway.

    Komentarz

    • ChrisB
      Dopiero zaczyna
      • 2005
      • 48

      #197
      Ja chyba jestem dziwny bo żyję ze sztuki.
      Jakieś tam obrazki, szkiełka i fotografie

      Komentarz

      • PALOMBO
        Bywalec
        • 2005
        • 136

        #198
        Cytat:
        Napisał PALOMBO
        ALBO SEKS Z KURCZAKAMI - też nie OK

        Teoretyzujesz czy z praktyki wiedze masz wyniesiona?

        Tylko teoretyzuje !! praktyki nie plecam , może być bolesna
        20D , latarka i jakieś szkło

        Komentarz

        • Jurek Plieth
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 2087

          #199
          Zamieszczone przez Pszczola
          Dlaczgo zaraz zle. Kurczaki sa ok. Seks tez ;-)
          Seks tak, ale kurczaki nie. Bo od kurczaków mężczyznom cycki rosną, a to nie wszystkim odpowiada
          http://plieth.com

          Komentarz

          • -=Festyk=-
            Uzależniony
            • 2005
            • 666

            #200
            Zamieszczone przez PALOMBO
            Tylko teoretyzuje !! praktyki nie plecam , może być bolesna
            Ale bolesna dla człowieka czy kurczaka?

            ||Galeria

            Komentarz

            • Pszczola
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 1760

              #201
              Zamieszczone przez Jurek Plieth
              Seks tak, ale kurczaki nie. Bo od kurczaków mężczyznom cycki rosną, a to nie wszystkim odpowiada
              Jurek, czyli kurczaki glownie dla Pan polecac do konsumpcji?
              EOS 300v + BP, EOS 350d, EFs 18-55 3.5-5.6 II, EF 28-90 4-5.6 II, EF 75-300 4-5.6 III, EF 50mm 1.8 II, EF 85mm 1.8, Auto Revuenon 135 2.8, Pentacon 200 4, 430EX + rożny osprzęt; FED 5B; LOMO LK-A; Lubitel 166B; Minolta AF Big-Finder; Umax AstraCam 1000

              Komentarz

              • krzypol
                Bywalec
                • 2005
                • 174

                #202
                Pozdrawiam wszystkich. Ja jestem żolnierzem zawodowym. Oprócz fotografii moją drugą pasją jest wędkarstwo.

                Komentarz

                • asterix
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 793

                  #203
                  Zamieszczone przez Janusz Body
                  Ukończyłem Wyższą Szkołę Morską - wydz. nawigacji i matme na Uniwerku Wrocławskim. Doktorat robiłem z optymalizacji - prowadzenia pogodowego statków (cholera troche dawno to było). Pracuje jako kapitan na tankowcach - takich trochę dużych bo zabierających naraz 2 mln baryłek ropy tj. ciut ponad 300tyś DWT. Hobby to flyfishing :-).

                  Janusz

                  hymm to moze sprzedaj mi z 1000l ropki ? sporo w trasie jestem hehe
                  Canon 5d II | Canon EF 85mm f/1.2L II USM | Canon TS-E 24mm f/3.5 L II Tilt-Shift | Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM | Follow Focus TrusMT NT4 | Gini's Shoulder Rig DSLR-17 | Zoom h4n + audiotechnika at875r | SmallHD DP6 | Glidecam 2000 PRO | Oswietlenie i duperele, baterie i bateryjki, kabliska i kabelki, plecaki i szkrzyneczki... ahh is statywy Libec'a.

                  Komentarz

                  • Jurek Plieth
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 2087

                    #204
                    Zamieszczone przez Pszczola
                    Jurek, czyli kurczaki glownie dla Pan polecac do konsumpcji?
                    Nie, bo paniom od nich rosną wąsy, a to mi nie odpowiada
                    http://plieth.com

                    Komentarz

                    • Kubaman
                      Pełne uzależnienie
                      • 2004
                      • 4709

                      #205
                      Zamieszczone przez Janusz Body
                      Ukończyłem Wyższą Szkołę Morską - wydz. nawigacji i matme na Uniwerku Wrocławskim. Doktorat robiłem z optymalizacji - prowadzenia pogodowego statków (cholera troche dawno to było). Pracuje jako kapitan na tankowcach - takich trochę dużych bo zabierających naraz 2 mln baryłek ropy tj. ciut ponad 300tyś DWT. Hobby to flyfishing :-).

                      Janusz
                      o kurczę, to ciekawe.
                      I gdzie ty przy tym znajdujesz okazję do robienia zdjęć (oprócz zachodów słońca oczywiście )
                      www.jakubszyma.pl

                      www.szyma.com

                      Komentarz

                      • Janusz Body
                        Moderator
                        • 2004
                        • 5757

                        #206
                        Zamieszczone przez Kubaman
                        o kurczę, to ciekawe.
                        I gdzie ty przy tym znajdujesz okazję do robienia zdjęć (oprócz zachodów słońca oczywiście )
                        To jest taka praca, że 4 miesiące na statku i 4 na urlopie :-) Wychodzi 6 miesięcy w roku w pełni płatnego urlopu.

                        Zamieszczone przez asterix
                        hymm to moze sprzedaj mi z 1000l ropki ? sporo w trasie jestem hehe
                        1000 litrów? to ok. 6 baryłek - nikt by nawet nie zauważył, że cokolwiek brakuje. Więcej odparowuje po drodze :-). Tylko na surowej ropie daleko byś nie zajechał ... no i musiałbys se sam odebrać. W Singapurze Ci pasuje? ;-) Jak nie to ewentualne Long Beach ale tam to jest ze 40 mil od brzegu. :-)

                        Janusz

                        Janusz,
                        Old enough to know better - but I do it anyway.

                        Komentarz

                        • K2_verti
                          Bywalec
                          • 2005
                          • 214

                          #207
                          Ostatni rok na UW, archeologia pradziejowa: magisterka o ceramice
                          W przyszłości marzeniem być profi za granicą w tym fachu :-D
                          Narazie kombinuję z foto, jak nic nie wyjdzie, powiem trudno i sie zajmę dłubaniem w ziemi
                          D3, D700, 24-70/2.8 (N), 70-200 VRII(N), SB-900(N), 50/1.8 (N)

                          Komentarz

                          • McKane
                            Pełne uzależnienie
                            • 2004
                            • 2015

                            #208
                            O prosze drugi archeolog na forum Rosniemy w sile
                            http://www.bykom-stop.avx.pl/

                            Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

                            Komentarz

                            • K2_verti
                              Bywalec
                              • 2005
                              • 214

                              #209
                              Zamieszczone przez McKane
                              O prosze drugi archeolog na forum Rosniemy w sile
                              Ty też archeo ??
                              D3, D700, 24-70/2.8 (N), 70-200 VRII(N), SB-900(N), 50/1.8 (N)

                              Komentarz

                              • McKane
                                Pełne uzależnienie
                                • 2004
                                • 2015

                                #210
                                Tak jest Doktorant na UŁ specjalizacja bronioznawstwo, sredniowiecze i nowozytnosc. Wlasnie sie pakuje na jutrzejsze wykopaliska
                                http://www.bykom-stop.avx.pl/

                                Najnowsze fotografie cegiel znajdziesz w mojej galerii http://canon-board.info//showthread.php?t=11296

                                Komentarz

                                Pracuję...