Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Gtj #1233

  1. #31
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Gtj #1233

    Świetna książka, fajny film (chociaż uwypuklono w nim wątek sensacyjny kosztem innych).
    Gdybyś nie wspomniał o budowli mającej znaczenie w literaturze, to trudno byłoby zgadnąć, biorąc pod uwagę, że na fotce nie widać położenia opactwa w terenie (niczym orle gniazdo, na górze).
    Zaraz podamy inne miejsce

  2. #32
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Gtj #1233

    Z tym "położeniem w terenie" to jest niezła podpucha, swoją drogą. Zawsze zachwycałem się zdjęciami tego miejsca, takimi jak to:

    Arcobaleno Âť La Sacra di San Michele

    (pierwsze od góry). I marzyłem, że zrobię takie samo ;-)

    A kiedy w tym roku dotarłem tam z dziećmi, okazało się, że… takie zdjęcia zrobić się nie da. Alpy są "z tyłu", więc zdjęcie musi być robione z wysokości +/- takiej, jak samo opactwo, tylko z przeciwnej strony, niż góry. No i guzik: żeby zrobić takie zdjęcie, trzeba albo umieć latać (wzbić się kilkaset metrów nad dolinę…), albo mieć do dyspozycji helikopter.

    Albo, ewentualnie, zrobić to zdjęcie z baaaardzo daleka, jakimś kosmicznym teleobiektywem…

    :-)

    Wszystkie te "super-foty" Sacra di San Michele na tle Alp robione są z helikopterów…
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  3. #33
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Gtj #1233

    Mi chodzi raczej o rzuty z góry - robi wrażenie:

  4. #34
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    303

    Domyślnie Odp: Gtj #1233

    No, ale to też jest z helikoptera.
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •