Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55

Wątek: Plenery 2007

  1. #51
    Bywalec Awatar Sebian
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez Zobacz posta
    Nie pisze o terminach, pisze o liscie konkretnych propozycji miejscowek, ewentualnie wraz z propozycjami terminow. Propozycji... a nie kontemplacji zuzycia watroby .
    Vitez, wyluzuj i tyle. Najlepiej przeczytaj jeszcze raz cały wątek, w którym zawarte zostały dosyć konkretne propozycje w sensie miejsc, bo na realizację jest czas, a nie skupiaj się na jakimś mało znaczącym mięsie, którego tematu na pewno nikt nie pociągnie
    SEBIAN
    Canon EOS 20D w ręku, w torbie lub na statywie...
    ... to tylko narzędzie wspomagające (lub nie) umiejętności pstrykacza

  2. #52
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Jeśli o konkretach to ja proponuje Karkonosze/Izery w okresie 31 sierpień ~ 16 wrześnień. Dzień wtedy jeszcze długi, stosunkowo łatwo trafić dobre światło a roślinność ma ciekawą kolorystykę.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  3. #53
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    Drodzy Canonierzy miejsc zaproponowaliście sporo miejsc, chyba więcej niż uda nam się zaliczyć w 2007 roku.
    Dla uporządkowania sprawy proszę aby pomysłodawcy plenerow napisali krótki plan według poniższego schematu:
    1. Miejsce pleneru z planem dojadu (głównego drogi prowadzące do miejsca)
    2. Propozycja terminu (proszę o dwa lub trzy terminy tak abyśmy mogli dobrać drogą głosowania termin odpowiadający największej ilości osób.
    3. Opis - lista obiektów
    4. Możliwe ograniczenia związane z plenerem np. ilość osób, konieczność zakupu biletu/wejściówki.

    Pomysłodawca pleneru jest zarazem jego kierownikiem, dobrze byłoby aby każdy z kierowników plenerów miał swojego zastępcę tak na wszelki wypadek, który zawsze może go wspomóc.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

  4. #54
    Uzależniony Awatar Blindseeker
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    522

    Domyślnie

    Ja chciałbym zaproponowac okolice Zamościa. Niestety, nigdy tam nie byłem, więc nie mogę zając sie organizacją. Z tego co czytałem / oglądąłem w sieci i przewodnikach, to ciekawych miejsc jest mnóstwo....
    Może znajdzie się ktoś z okolicy, kto byłby w stanie zorganizować plenerek :-)

  5. #55
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Blindseeker Zobacz posta
    Ja chciałbym zaproponowac okolice Zamościa. Niestety, nigdy tam nie byłem, więc nie mogę zając sie organizacją. Z tego co czytałem / oglądąłem w sieci i przewodnikach, to ciekawych miejsc jest mnóstwo....
    Może znajdzie się ktoś z okolicy, kto byłby w stanie zorganizować plenerek :-)
    Pomysł ciekawy, sam Zamość jest taki sobie ale za to Roztocze te temat sam w sobie, byłem tam w 2006 roku. Myślę, że mamy spore szanse coś tam przygotować, muszę tylko poprosić żonę o pomoc.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •