Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 143

Wątek: Plener 04.11.2006 - Arkadia, Nieborów i okolice

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Legionowo k. Wawy
    Wiek
    41
    Posty
    185

    Domyślnie Plener 04.11.2006 - Arkadia, Nieborów i okolice

    Kontynuacja z wątku "Plener 21.10.2006 - okolice Warszawy".

    W wielkim skrócie: planujemy wyjazd tak jak w temacie (miejscowości w pobliżu Łowicza), poszukujemy osoby znającej dobrze okolicę, mogącej zostać przewodnikiem wycieczki. Chętni do udziału w plenerze niech dopisują się do listy (i trzymają kciuki za dobrą pogodę :smile: )

    Pozdrawiam,
    Robert
    Szkoła fotografowania National Geographic Peter K. Burian, Robert Caputo + Szkoła fotografowania. Krajobrazy Caputo Robert + Nowy podręcznik fotografii John Hedgecoe + Praktyczny kurs fotografii Łukasz Gaweł

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    54
    Posty
    121

    Domyślnie

    Zaproponowałem miejsce więc wypadałoby pojechać.
    Tak więc wpisuję się na listę.
    Osoba na przewodnika - wpisałem w poprzednim wątku

  3. #3
    Coś już napisał Awatar mikie_001
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    na wsi....
    Wiek
    52
    Posty
    75

    Domyślnie

    co to znaczy "znajacej dobrze okolice"
    ktos przelaje planuje

    a tak na powaznie - Nieborów jest raczej przecietny - moze z tytulu jesiennych widoczkow moze byc ciekawy, jednak wymagana do tego jest raczej ladna pogoda - w przeciwienstwie do niego arkadie mozna fotografowac o kazdej porze roku.

    Z okolic, to bym polecil jeszcze dolne rzeki Grabiny w Bolimowskim Parku Krajobrazowym, cemntarz zolnierzy niemieckich w miejscowosci Joachimów Mogily, w tej samej miejscowosci fragment olimpijki - jednen pas autostrady, ktora miala laczyc berlin z moskwa - w tym miejscu dokladnie bedzie przebiegac autostrada, ktora juz wlasnie za 20 lat beda oddawac.... wart wiec zrobic pare zdjec pomnika socjalistycznej mysli.

    Warto tez popatrzec na Miedniewice i na ********y palac w Guzowie (trzeba z listy wybrac)
    Ostatnio edytowane przez mikie_001 ; 25-10-2006 o 20:53
    Pozdrawiam, Michal

    Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie.

  4. #4
    Bywalec Awatar Sebian
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Piaseczno
    Wiek
    49
    Posty
    102

    Domyślnie

    Do tego rezerwat rzeki Rawki, która przepływa przez Bolimów. Nad nią - o ile dobrze pamiętam - młyn wodnym w miejscowości Samice k/Skierniewic. Większość miejsc znam tylko z trasy, którą pokonuję jadąc z okupowanego obecnie Piaseczna do rodzinnego Kutna.

    PS. Termin dla mnie jest raczej ciężki. Coś będę musiał wymyśleć i zrezygnować z kilku przyjemności, żeby się tam wybrać. Do tego 2 dni wcześniej zamieniam auto na pół-auta (czyt. Smart). Tydzień wcześniej lub później miałbym mniejsze problemy z decyzjami.
    SEBIAN
    Canon EOS 20D w ręku, w torbie lub na statywie...
    ... to tylko narzędzie wspomagające (lub nie) umiejętności pstrykacza

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Żyrardów
    Wiek
    46
    Posty
    91

    Domyślnie

    Wstępnie się piszę na ten plener. Znam te okolice dość dobrze, zwłaszcza przywołane wyżej Guzów i Miedniewice (notabene miejsce urodzenia obecnego ministra zdrowia, prof. Z. Religi). Rzeczywiście, Nieborów prezentuje się znacznie skromniej niż pobliska Arkadia, więc nie wiem czy w ogóle warto płacić za wstęp do tego parku.
    Jak mówiłem, wstępnie się zgłaszam, ale nie potrafię przewidzieć, co się wydarzy do 4 listopada. Czekam na propozycje odnośnie godziny i miejsca spotkania.
    ,

  6. #6

    Domyślnie

    no ja znam Skierniewice i okolice Rawki raczej dobrze, jak będę miał czas to czemu nie

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    157

    Domyślnie

    Do tego rezerwat rzeki Rawki, która przepływa przez Bolimów. Nad nią - o ile dobrze pamiętam - młyn wodnym w miejscowości Samice k/Skierniewic.
    Nic ciekawego. Wejśc do srodka nie można. zdjęcia przez kraty. Przy kiepskim swietle - statyw.
    Co do Arkadii - nic specjalnego. Stety za duzo ludzi w soboty i niedzielę. Polecam wtorek
    MOŻE MI SIĘ CHCEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Coś już napisał Awatar mikie_001
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    na wsi....
    Wiek
    52
    Posty
    75

    Domyślnie

    Rozumiem, że masz lepsze propozycje....
    No bo chyba nie majac lepszych propozycji nie piszesz tak sobie??
    Pozdrawiam, Michal

    Kto pyta, jest głupcem pięć minut; kto nie pyta, pozostaje nim na całe życie.

  9. #9

    Domyślnie

    a co chcecie fotografować, bo może będę mógł coś polecić w tych okolicach?

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Mac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Gdańsk/Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    2 063

    Domyślnie

    Wybierzemy się razem, czyli Mac ze swoją ślubną.
    EOS 5D/BG-E4, EOS-300V, EF 16-35/2.8L | EF 24-105/4L IS | EF 70-200/2.8L| EF 100-400/4.5-5.6L IS | EF 15/2.8 Fisheye | EF 35/1.4L | EF 135/2L| EF 100/2.8L IS Macro | EF MP-E 65/2.8 Macro | Lensbaby Composer | 580 EX II | MR-14EX | PowerShot SX1 IS, Gitzo 1540, 682B
    Onanizm sprzętowy NIE, dobra jakość TAK.

Strona 1 z 15 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •