Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Rodos - wrzesien 2006

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Poland / Bytom
    Posty
    47

    Domyślnie Rodos - wrzesien 2006

    Wybieram sie na Rodos we wrzesniu. Prosze o rade co fajnego mozna pofocic i ewentualnie jakies porady dotyczace focenia na miejscu.
    Dzieki
    Canon 350D + Tamron 17-50 2.8, Lampa 430 EX, Battery Gripp, Sigma 70-300 DG APO, Kingston 1GB x 3, Canon 50mm f/1,8

  2. #2

  3. #3
    Bywalec Awatar Ted
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Nowy Targ
    Wiek
    45
    Posty
    143

    Domyślnie

    Bylem w zeszlym roku... Nie wiem w ktorej czesci bedziesz mieszkal, ale na pewno Lindos i samo Rodos . Na doline motyli bym sie nie nastawial, dla mnie to przereklamowany wyciagasz euro od turystow - we wrzesniu juz za pozno na wycieczke tam.

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Poland / Bytom
    Posty
    47

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ted
    Bylem w zeszlym roku... Nie wiem w ktorej czesci bedziesz mieszkal, ale na pewno Lindos i samo Rodos . Na doline motyli bym sie nie nastawial, dla mnie to przereklamowany wyciagasz euro od turystow - we wrzesniu juz za pozno na wycieczke tam.
    Ja jade do kalithea 5km od Rodos i 4 km od Falikari albo jakos tak. Czy warto wypozyczyc samochod i zrobic objazd wyspy?
    Canon 350D + Tamron 17-50 2.8, Lampa 430 EX, Battery Gripp, Sigma 70-300 DG APO, Kingston 1GB x 3, Canon 50mm f/1,8

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    76

    Domyślnie

    Weź koniecznie samochód na jak najdłużej. Wyspa jest małą i można ją dokładnie obfotografować. Polecam "tubylcze" wybrzeże i miejsce z załączonej fotki...

  6. #6
    Bywalec Awatar Ted
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Nowy Targ
    Wiek
    45
    Posty
    143

    Domyślnie

    dokladnie, tylko w jakies "sprawdzonej" wypozyczalni, zeby Cie nie nacieli. Poza tym uwaznie czytaj ubezpieczenie, czesto pisze ze tylko po drogach asfaltowych mozna jezdzic i jak wrocisz zakurzonym samochodem to sie czepiaja. Warto tez wybrac sie wycieczka morska na jakas inna wyspe, ja bylem na wyspie KOS - latwo kupic samemu bilet i poplynac na caly dzien.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •