Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z af w eos 620

  1. #1

    Domyślnie Problem z af w eos 620

    Mój nowo zakupiony zabytek czyli eos 620 nie ostrzy. To znaczy obiektyw się kręci jakby szukał ostrości ale jej nie znajduje i w wizjerze miga tylko zielona kropka. Sprawdzałem z kilkoma obiektywami i jest ten sam problem. Bardzo zależy mi na tym aparacie ponieważ idealnie leży mi w dłoni i posiada niesamowicie jasny wizjer. Miałem już 630 ale ten aparat miał standardową przypadłość czyli problem z migawką. Więc kiedy wyczytałem że jedyny eos z serii 600 którego ten problem nie dotyczy to 620 od razu rozpocząłem poszukiwania no i się udało... Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to bardzo proszę o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    moze podmuchaj solidnie grucha w komorze lustra...moze miec przybrudzony af sensor

  3. #3

    Unhappy

    Dziękuję za zainteresowanie ale wyczyszczenie i przedmuchanie lustra i matówki nie pomogło :-(. No cóż trzeba będzie chyba odwiedzić serwis(tylko przy tych cenach analogowych puszek to będzie raczej nieopłacalne). Tak czy inaczej raz jeszcze pięknie dziękuję za próbę pomocy bo przy okazji wyczyściłem wszystkie lustra i matówki we wszystkich puszkach jakie posiadam także nie ma tego złego...itd.

  4. #4
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Możesz jeszcze wyczyścić styki na bagnecie, ale to też raczej niewiele da.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •