kto posiada drukarke canona z sreii IP??

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Przemek Białek
    Uzależniony
    • 2004
    • 832

    #1

    kto posiada drukarke canona z sreii IP??

    prosze o pomoc osoby ktore posiadaja drukarke canona z serii IP najlepiej 3000
    ale moze byc takze 2000 lub 1500
    dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
    "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl
  • piast9
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 3267

    #2
    Napisz jeszcze jaki masz problem.
    650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

    Komentarz

    • Przemek Białek
      Uzależniony
      • 2004
      • 832

      #3
      poterzbuje pozyczyc albo jak jest mozliwosc odkupic puste pojemniki po tuszach
      oryginalnych, swoje poporostu wyrzucilem a mam cos z glowica, broblem z kolorem zoltym a czasem niebieskim - oddlem do czyszczenia u siebie w miescie ale problem sie powtarza, a chodzi mi oto zeby uznali gwarancje musze miec oryginalne pojemniki
      dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
      "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl

      Komentarz

      • piast9
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 3267

        #4
        Ja swoje też wyrzucam od razu. W najbliższym czasie nie planuję wymiany tuszy.

        Co to za dziwny wymóg z pojemnikami?

        Czyżbyś stosował nieoryginalne tusze i teraz kombinujesz?
        650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

        Komentarz

        • Przemek Białek
          Uzależniony
          • 2004
          • 832

          #5
          kurcze, chyba jakis prorok z ciebie
          dobry sprzęt jeszcze lepszy fotograf tylko tyle potrzeba
          "galeria zdjęć artystycznych" www.bandit.digart.pl

          Komentarz

          • marabut199
            Początki nałogu
            • 2006
            • 269

            #6
            Oj ludzie...Oleju slonecznikowego do silnika w aucie zaden nie naleje, ale do mikro-glowicy to wszystko mozna... A potem problem.
            Zaczynalem DRUHEM...teraz tez mam plastikowy aparat.:rolleyes:

            Komentarz

            • antosik9525

              #7
              problem z drukarkami polega na tym że tusze nieoryginalne mają inną konsystencję. Oddaję od czasu do czasu drukarki do serwisu i gościu przy mnie zazwyczaj bierze drukarkę do ręki hustreczkę higeniczną i wytrze wałki husteczką i mi mówi że tusze nieoryginalne ...
              nie wiem na ile pomogą Ci oryginalne pojemniki po tuszach ...

              Komentarz

              Pracuję...