AF asist w Speedlight EX430

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • welerowicz
    • 2006
    • 13

    #1

    AF asist w Speedlight EX430

    Prosze o POMOC/RADĘ
    kilka dni temu kupilem lampe EX430 i uzywam ją z Canon Pro1. Mo on tryb TLL wiec dobrze sobie radzi. lampa radzi sobie calkiem niezle i ogolnioe jestem zadowolny. Mam wlaczony system wspomagfania AF w lampie ale ON CHYBA NIE DZIALA. Nigdy (od tygodnia) nawet w cimnosi nie zapalila sie czerwona dioda z przodu korpusu lmpy. Ale zapala sie gdy lampa dziala w trybie SLAVE. Czy to jest normalne ze AF-assist w EX430 nie emituje zadnego czerwonego swiatla i dziala jakos inaczj np. w podczerwieni. Czy moze to moja lampa jest ZAPSUTA, lub moze aparat Pro1 powoduje tutaj problem. Jesli ktos wie / domysla sie co jest powodem takiego stanu to prosze o kontakt na forum lub na maila [email protected] BARDZO DZIEKUJE - Tomek
    Tomasz Welerowicz, DUBLIN, Inowrocław, Toruń,
    Canon PowerShot PRO1, EX430, Canon EOS 40D, 17-40, 70-200, 50 F1.8.
  • Raff
    Uzależniony
    • 2005
    • 778

    #2
    Na pewno 430EX wysyła czerwony wzorek z liniami. Ale czy to działa z PRO1 to nie wiem

    Komentarz

    • Tomasz1972
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 3042

      #3
      http://www.canon-board.info/showthread.php?t=1780

      Komentarz

      • welerowicz
        • 2006
        • 13

        #4
        Wielkie dzieki za wszelie informacje, ciesze sie że są osoby które mają czas i chęć pomagać!!!!
        Tomasz Welerowicz, DUBLIN, Inowrocław, Toruń,
        Canon PowerShot PRO1, EX430, Canon EOS 40D, 17-40, 70-200, 50 F1.8.

        Komentarz

        Pracuję...