A80 i autofokus

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • RavV

    #1

    A80 i autofokus

    Witam wszystkich. Mam pytanie czy w aparacie Canon A80 daj sie trwale wylaczyc Auto Focus? Jest dla mnie troche denerwujace bo po wylaczeniu ekranika aparat sam przechodzi w tryb auto-focus. Brak recznego ustawienia fokusa jest tez problemem przy robieniu zdjec poklatkowych (uzywam programu Cam4you_4_9_0_B3.exe). Przy robieniu zdjec w nocy, przed kazdym apart probuje ustawic ostrosc i raz na kilka zdjec mu sie to nie udaje.
  • Pit_

    #2
    polecam najpierw przeczytać instrukcje obsługi aparatu ,
    to powinno wiele rozjaśnić.

    Komentarz

    Pracuję...