Ewidentna kryptoreklama

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Jurek Plieth
    Pełne uzależnienie
    • 2004
    • 2087

    #1

    Ewidentna kryptoreklama

    Heja,
    Wydarzenie jest o treści jak poniżej. Wielkiego związku z fotografią nie ma ale pomyślałem sobie, że może jakiegoś forumowicza za Stolicy zainteresuje, z dodatkową opcją zrobienia oryginalnych zdjęć. Mnie bowiem małżowinka zabroniła przyjeżdżać, abym jej nie stresował (?); zabiera tylko ze sobą naszą córkę Agnieszkę, która dodatkowo będzie robiła za modelkę (znak identyfikacyjny => to z całą pewnością ta najwyższa dziewczyna spośród wszystkich obecnych ). Byłoby mi miło bardzo, gdyby któryś z Was był obecny i na dodatek zechciał zrobić kilka fotek, bo ten etatowy fotografik z galerii to nędza i rozpacz. Standardowo jakieś wino i ciasteczka będą.
    Z góry dziękuję bardzo :-D


    http://plieth.com
  • ripek
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 1486

    #2
    Nie krypto - po prostu reklama

    Fajna okazja do jakiegoś macrowania ale niestety troche za daleko
    Canon G10, WP-DC28, :grin: 5d mkIII:grin: 5d mkI 17-40L 24LII 35L 85LII 580II

    Komentarz

    • Tomasz Golinski
      Pełne uzależnienie
      • 2004
      • 8623

      #3
      Szkoda, że daleko...
      30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
      Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



      Komentarz

      • Pita

        #4
        Zamieszczone przez Jurek Plieth
        Heja,
        Byłoby mi miło bardzo, gdyby któryś z Was był obecny i na dodatek zechciał zrobić kilka fotek, bo ten etatowy fotografik z galerii to nędza i rozpacz. Standardowo jakieś wino i ciasteczka będą.
        Ja też dopisuje się pod prośba Jurka. Mnie niestety nie będzie też dane być w Warszawie i towarzyszyć żonie ( to ta Małgorzata z zaproszenia które załączył Jurek) bo zatrzymują mnie w Gdańsku obowiązki służbowe. Nie mniej jednak zapraszam serdecznie na wernisaż i z góry dziękuję za ewentualne fotograficzne wsparcie.
        Ostatnio edytowany przez Gość; 951.

        Komentarz

        • Jac
          Pełne uzależnienie
          • 2004
          • 4813

          #5
          Postaram sie znalesc chwilke, ale nic nie obiecuje :-)... laduje akumalatory i czyscze karty :-) profilaktycznie ;-)
          Instagram

          Komentarz

          • Jurek Plieth
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 2087

            #6
            Zamieszczone przez Jac
            Postaram sie znalesc chwilke, ale nic nie obiecuje :-)... laduje akumalatory i czyscze karty :-) profilaktycznie ;-)
            Dzięki Jacku, nie ukrywam, że na Ciebie liczyłem :grin:
            http://plieth.com

            Komentarz

            • Jac
              Pełne uzależnienie
              • 2004
              • 4813

              #7
              Zamieszczone przez Jurek Plieth
              Dzięki Jacku, nie ukrywam, że na Ciebie liczyłem :grin:
              nie ukrywam, ze tak myslalem
              Instagram

              Komentarz

              • Pikczer
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2578

                #8
                Zamieszczone przez Jurek Plieth
                Dzięki Jacku, nie ukrywam, że na Ciebie liczyłem :grin:
                Moze go wspomoge duchowo i sprzetowo

                Pozdrawiam
                pikczer

                Komentarz

                • Pikczer
                  Pełne uzależnienie
                  • 2005
                  • 2578

                  #9
                  Bylismy i... Jac oczywiscie dzionki pomylil bo to jutro a nie dzis

                  Komentarz

                  • Jac
                    Pełne uzależnienie
                    • 2004
                    • 4813

                    #10
                    Zamieszczone przez Pikczer
                    Bylismy i... Jac oczywiscie dzionki pomylil bo to jutro a nie dzis
                    Przynajmniej sobie pogadalismy ... jest to ewiedentny dowod na to ze czlowiek slyszy (czyta) to co chce uslyszec (przeczytac) a nie to co jest napisane :-)... a wiec jutro Replay
                    Instagram

                    Komentarz

                    • Vitez
                      zło konieczne
                      • 2004
                      • 19804

                      #11
                      Chetnie bym sie wybral ale albo bede chory (wlasnie goraczka sie zastanawia czy atakowac juz czy za chwile) albo pracuje 15-23

                      Komentarz

                      • bebop
                        Uzależniony
                        • 2005
                        • 755

                        #12
                        ja profilaktycznie nie zajrzę, bo jak zajrzę to z żoną, jak z żoną, to może być droga impreza w sensie zakupów :-)
                        gra i buczy bebop

                        Komentarz

                        • Pikczer
                          Pełne uzależnienie
                          • 2005
                          • 2578

                          #13
                          bylo winko

                          Komentarz

                          • Pikczer
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 2578

                            #14
                            wisialy wisiadelka :razz:

                            Komentarz

                            • Pikczer
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 2578

                              #15
                              fajna czapka

                              Komentarz

                              Pracuję...