[autograf] portrretowo...

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • autograf
    Coś już napisał
    • 2009
    • 51

    #1

    [autograf] portrretowo...

    Foto: Iza
    PP: ja
    model: ja


    Zapraszam!



    #1




    #2




    Dziękuję!
  • Merauder
    Pełne uzależnienie
    • 2008
    • 1092

    #2
    Jedynka nie trafia do mnie, dwojeczka ma spoko klimacik, jednak nie podoba mi sie centralny kadr.

    PS
    Odwiedzilem Twoja stronke i musze powiedziec, ze bardzo przyjemne foty, zwlaszcza portrety.
    Ostatnio edytowany przez Merauder; 18254.
    7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

    Komentarz

    • Osc
      • 2008
      • 10

      #3
      Ja za to nie rozumiem klimatu fotki nr 2. Bardziej bym widział Ciebie na tle miasta a nie kwitnącego rzepaku.
      EOS 30d + EF 50/1.4 USM + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 II

      Komentarz

      • Canonborg
        • 2009
        • 6

        #4
        Zamieszczone przez Osc
        Ja za to nie rozumiem klimatu fotki nr 2. Bardziej bym widział Ciebie na tle miasta a nie kwitnącego rzepaku.
        miejski charakter masz zachowany przez druty wysokiego napięcia
        Canon EOS 5D + Canon 28-300/1:3,5-5,6 IS USM, Canon 50/1:1,4 USM

        Komentarz

        • autograf
          Coś już napisał
          • 2009
          • 51

          #5
          Acha. Ktoś coś jeszcze powie?

          Komentarz

          • Eosiak
            Dopiero zaczyna
            • 2008
            • 29

            #6
            1-poprawnie jednak nie porywa ....
            2-Chaos mi się wydaje, że tło ma zły zarys lii nieba rzepaku drogi pomijając jeszcze druty nie nie nie nie rozumiem przesłania

            Pozdrawka

            Komentarz

            • Malin
              Początki nałogu
              • 2007
              • 276

              #7
              O ile w 1. rozumiem ten format zdjecia - wyglada jak monitory 16:9 - to w 2. mi to nie pasuje. W pierwszym wszystko fajnie, cacy, a tło b. dobre, chyba cos bylo z nim robione - nie wazne -> podoba mi sie! Natomiast 2. dobra obrobka ale piekne niebo traci swa pieknosc przez linie elektr.
              Regulamin pkt 8

              Komentarz

              • autograf
                Coś już napisał
                • 2009
                • 51

                #8
                Lecimy dalej..


                Komentarz

                • punky
                  Początki nałogu
                  • 2008
                  • 483

                  #9
                  najbardziej podoba mi sie 5 (kolory moment kadr)

                  numer 3 tez jest fajna ale ja nie jestem fanem przekrzywionych kadrow
                  niemniej jednak modelka bardzo wdzieczna, widac ze lubi sie usmiechac, bardzo ladnie i naturalnie wychodzi na zdjeciach
                  R6 + S17-35 + 24-70/2.8 + 50/1.8 + 85/1.8 + 70-200/2.8

                  Ex Sony a6500, 70D, 40D, 30D

                  Komentarz

                  • autograf
                    Coś już napisał
                    • 2009
                    • 51

                    #10
                    [autograf] Klaudia

                    Na zachętę kilka zdjęć.

                    Więcej na BLOGu














                    Wybaczcie za wielkość zdjęć. Wklejałem do tej pory większe, jednak Moderator ma specjalny guzik - USUŃ. Niejednokrotnie go użył w moich wątkach. Zatem musicie się pogodzić z takimi miniaturami.


                    Dziękuję za uwagę






                    .

                    Komentarz

                    • sztajmes
                      Coś już napisał
                      • 2008
                      • 89

                      #11
                      Jak dla mnie modelak ma zbyt mocne rysy twarzy.
                      No i z wlosem przydalo by sie cos zrobic.

                      sztajmes

                      Komentarz

                      • elmalier
                        Dopiero zaczyna
                        • 2005
                        • 33

                        #12
                        od kiedy to wyraźna modelka jest zła?

                        mi się Klaudia bardzo podoba, jedynie mam zastrzeżenia co do jej make-upu. Jej cera wygląda trochę nie korzystnie, nie wiem czy to kwestia obróbki czy po prostu tego nie dopilnowałeś ogólnie fotki fajne
                        www.bodurka.pl

                        Komentarz

                        • Merauder
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 1092

                          #13
                          Dla mnie bez wyrozniania zadnego konkretnego strzalu, poprostu nice.
                          7D | 450D | C10-22 3.5-4.5 | S8 3.5 Fish | C28 1.8 | C50 1.4 | C85 1.8 | 430EX II | Phottix|

                          Komentarz

                          • bzusia

                            #14
                            przyjemne foty

                            Komentarz

                            • autograf
                              Coś już napisał
                              • 2009
                              • 51

                              #15
                              Dziękuję wszystkim za odwiedziny i olbrzymią ilość komentarzy

                              Jedziemy dalej!








                              .

                              Komentarz

                              Pracuję...