namiot bezcieniowy + swiatlo ciagle

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • grafo
    Dopiero zaczyna
    • 2005
    • 17

    #1

    namiot bezcieniowy + swiatlo ciagle

    Witajcie, mam zamiar kupic namiot bezcieniowy 150x150x150 i swiatlo ciagle (raczej ciagle ale sam nie wiem na co sie zdecydowac) do zdjec przemiotow na aukcje. Z racji gabarytow namiotu obawiam sie troche oswiatlo. Czy moze mi ktos doradzic czy podany nizej zestaw spelni swoje zadanie? Lub ewentualnie co mozna kupic gdzies do 800-1000 zl.
    http://allegro.pl/show_item.php?item=476620313
    http://allegro.pl/item485401171_prof...z_4_tlami.html

    Czy tak izestaw poradzi sobie z wiekszymi i mniejszymi przedmiotami? No i jak z jakoscia tego, mzoe jest ktos kto ma z tym do czynienia. Pozdrawiam
    grzegorzdabek.pl
    facebook.com/dabekphoto
  • grafo
    Dopiero zaczyna
    • 2005
    • 17

    #2
    nikt?
    grzegorzdabek.pl
    facebook.com/dabekphoto

    Komentarz

    • zuczek
      Początki nałogu
      • 2008
      • 282

      #3
      Cześc.

      Ja miałem do czynienia z tymi lampkami. Oświetlałem nimi ubrania na manekinie krawieckim i dawały spokojnie rade.

      Podejrzewam więc, że z namiotem też spokojnie dadzą sobie rade, choc nie miałem z nim do czynienia.

      pozdrawiam
      www.fotoadam.eu
      FF | 40D | s 50 1.4 | ef 24-105L 4IS | 2x430ex | 550R |

      Komentarz

      • grafo
        Dopiero zaczyna
        • 2005
        • 17

        #4
        Jednak doradzono mi lampy CY100MR, dzisiaj testowalem i jest efekt jak najbardziej zadowalajacy. Dzieki za odp. Pzdr
        grzegorzdabek.pl
        facebook.com/dabekphoto

        Komentarz

        • mlodedrwale

          #5
          Na Twoim miejscu olał bym namiot i kupił dwie albo 3 żarówki błyskowe 68Ws, do tego parasolki i statywy, jako tło może być brystol. W namiocie ciężko operować światłem, zdjęcia wychodzą mdłe i bez wyrazu.

          Komentarz

          Pracuję...