Problem w 350D

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pawello91
    • 2008
    • 3

    #1

    Problem w 350D

    Niekiedy zdażają mi się takie fotki... mozecie powiedziec czym jest to spowodowane???
    Ostatnio edytowany przez pawello91; 18479.
    Fotografia Warsztaty Podróże
    www.szkolakrajobrazu.pl
    https://www.facebook.com/PawelUchorczakFotografia
  • MacGyver
    Cenzor
    • 2006
    • 7043

    #2
    Najprawdopodobniej jest to błąd zapisu. Spróbuj z inną kartą CF.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

    Komentarz

    • sniper88
      Pełne uzależnienie
      • 2007
      • 1156

      #3
      I mozesz jeszcze sprobowac uzyc innego czytnika/zgrac przez kabel, bo jest szansa, ze to czytnik nawala.
      WWW | 500px | IG
      Semper in altum

      Komentarz

      • Bodzius
        Bywalec
        • 2008
        • 146

        #4
        Wina karty, też tak czasem mi się zdarza.
        1) Z moich obserwacji wynika, że lepiej nie kasować pojedynczych zdjęć... Zwłaszcza na zimnie :-P Bo nagle okaże się, że z tego "przegrzania" aparat usunął 60 zdjęć, a nie jedno. Miałem tak na Kasprowym w tym roku.
        2) Jeśli formatujesz kartę z poziomu aparatu, lepiej najpierw jest usunąć wszystkie zdjęcia (erase all), a dopiero potem format. Bo inaczej wychodzą takie paski, albo nałożone na siebie zdjęcia.

        Tyle z mojego doświadczenia obcowania z 350D i tańszą kartą :-D
        Canon 60D || EF 35mm f/1.4 L || SPEEDLITE 580EX

        Komentarz

        • piast9
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 3267

          #5
          Zamieszczone przez Bodzius
          Tyle z mojego doświadczenia obcowania z 350D i tańszą kartą :-D
          Oj, myślę, że obecnie taką kartę to lepiej wyrzucić do śmieci. Za 50PLN można kupić przyzwoitą kartę 4GB, co do 8Mpix w 350D to jest mnóstwo bardzo
          650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0

          Komentarz

          • Yoshitaka
            Uzależniony
            • 2006
            • 585

            #6
            Zamieszczone przez Bodzius
            Wina karty, też tak czasem mi się zdarza.
            1) Z moich obserwacji wynika, że lepiej nie kasować pojedynczych zdjęć... Zwłaszcza na zimnie :-P Bo nagle okaże się, że z tego "przegrzania" aparat usunął 60 zdjęć, a nie jedno. Miałem tak na Kasprowym w tym roku.
            2) Jeśli formatujesz kartę z poziomu aparatu, lepiej najpierw jest usunąć wszystkie zdjęcia (erase all), a dopiero potem format. Bo inaczej wychodzą takie paski, albo nałożone na siebie zdjęcia.

            Tyle z mojego doświadczenia obcowania z 350D i tańszą kartą :-D
            To chyba była bardzo tania karta, przez dwa lata używania Kingston`a oraz Lexar`a w 350d nie miałem takich akcji.
            A trochę fot napstrykałem przez ten czas.
            Canon 50D + dodatki

            Komentarz

            • Piootrek

              #7
              Witam nie chciałem tworzyć nowego tematu ale również mam problem z 350d otuż nie mam wyjścia pc w body i nie wiem jak jeszcze można podłączyć zewnętrzną lampę do aparatu??(chodzi mi tylko o kabel)
              !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
              Pomoże ktoś?
              Ostatnio edytowany przez Gość; 18606. Powód: Automerged Doublepost

              Komentarz

              • kami74
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 1492

                #8
                kostke synchro na sanki i wio do przodu
                5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
                MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA

                później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..

                Komentarz

                Pracuję...