Niekiedy zdażają mi się takie fotki... mozecie powiedziec czym jest to spowodowane???
Problem w 350D
Zwiń
X
-
Problem w 350D
Ostatnio edytowany przez pawello91; 18479.Fotografia Warsztaty Podróże
www.szkolakrajobrazu.pl
https://www.facebook.com/PawelUchorczakFotografiaTagi: Brak -
-
Wina karty, też tak czasem mi się zdarza.
1) Z moich obserwacji wynika, że lepiej nie kasować pojedynczych zdjęć... Zwłaszcza na zimnie :-P Bo nagle okaże się, że z tego "przegrzania" aparat usunął 60 zdjęć, a nie jedno. Miałem tak na Kasprowym w tym roku.
2) Jeśli formatujesz kartę z poziomu aparatu, lepiej najpierw jest usunąć wszystkie zdjęcia (erase all), a dopiero potem format. Bo inaczej wychodzą takie paski, albo nałożone na siebie zdjęcia.
Tyle z mojego doświadczenia obcowania z 350D i tańszą kartą :-DCanon 60D || EF 35mm f/1.4 L || SPEEDLITE 580EXKomentarz
-
650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0Komentarz
-
To chyba była bardzo tania karta, przez dwa lata używania Kingston`a oraz Lexar`a w 350d nie miałem takich akcji.Wina karty, też tak czasem mi się zdarza.
1) Z moich obserwacji wynika, że lepiej nie kasować pojedynczych zdjęć... Zwłaszcza na zimnie :-P Bo nagle okaże się, że z tego "przegrzania" aparat usunął 60 zdjęć, a nie jedno. Miałem tak na Kasprowym w tym roku.
2) Jeśli formatujesz kartę z poziomu aparatu, lepiej najpierw jest usunąć wszystkie zdjęcia (erase all), a dopiero potem format. Bo inaczej wychodzą takie paski, albo nałożone na siebie zdjęcia.
Tyle z mojego doświadczenia obcowania z 350D i tańszą kartą :-D
A trochę fot napstrykałem przez ten czas.Canon 50D + dodatki
Komentarz
-
Witam nie chciałem tworzyć nowego tematu ale również mam problem z 350d otuż nie mam wyjścia pc w body i nie wiem jak jeszcze można podłączyć zewnętrzną lampę do aparatu??(chodzi mi tylko o kabel)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Pomoże ktoś?Komentarz
-
kostke synchro na sanki i wio do przodu5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA
później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..Komentarz

Komentarz