Toruń 16-17 luty wystawa psów rasowych

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • salonmops

    #1

    Toruń 16-17 luty wystawa psów rasowych

    Toruń 16-17 luty
    Zapraszamy na wystawę psów rasowych w dniach 16-17 luty 2008r.
    IV Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych odbędzie się wyjątkowo w Centrum Targowym "PARK " w Toruniu, przy ul. Szosa Bydgoska 3. Do dyspozycji wystawców jest nowy obiekt o wysokim standardzie, usytuowany u wlotu do Torunia od strony Bydgoszczy
  • m_o_b_y
    Pełne uzależnienie
    • 2007
    • 1095

    #2
    Zamieszczone przez salonmops
    Toruń 16-17 luty
    Zapraszamy na wystawę psów rasowych w dniach 16-17 luty 2008r.
    IV Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych odbędzie się wyjątkowo w Centrum Targowym "PARK " w Toruniu, przy ul. Szosa Bydgoska 3. Do dyspozycji wystawców jest nowy obiekt o wysokim standardzie, usytuowany u wlotu do Torunia od strony Bydgoszczy
    Unikam przejazdu przez miasto Toruń, bowiem oznakowanie jest tak tragiczne, że trudno wyjechać z tego pięknego skądinąd miasta.
    Na liście miast najgorzej oznakowanych w RP miasto Toruń może współzawodniczyć tylko z miastami Bydgoszcz i Kraków i z dużymi szansami na zwycięstwo w kategorii "wjedź ale nie wyjedź".
    Aha, jeszcze zapomniałem o oznakowaniu wyjazdu z "gierkówki" na autostradę Katowice-Kraków.
    To odrębny temat do dyskusji pt.:
    - Czego jeszcze drogowcy nie sp....yli ???
    Jadąc od strony Krakowa podróżny śledzi za drogowskazami do Warszawy i w pewnym momencie Warszawa znika z drogowskazów.
    Podróżny bezskutecznie szuka wyjazdu do Warszawy, bo - naiwny nie wie - że teraz należy szukać wyjazdu na Łódź.
    W ten sposób pominąłem wyjazd na Łódź i dalej szukałem nieistniejącego wyjazdu na Warszawę.
    Po prostu polska paranoja, której winni są niektórzy - niespełna rozumu -drogowcy.
    Pozdrówka
    m_o_b_y
    --------------------------------------------------------

    Komentarz

    • Vitez
      zło konieczne
      • 2004
      • 19804

      #3
      Zamieszczone przez m_o_b_y
      Unikam przejazdu przez miasto Toruń(...)
      A tak na temat wątku to co masz do powiedzenia?

      Komentarz

      • cardio
        • 2005
        • 8

        #4
        .

        A ja od paru lat mieszkam w Toruniu i uważam,że jest to bardzo fajne miejsce do życia
        A oznakowanie - cóż - polecam CB Radio, z tym nie zginiesz.

        PozdrAM
        !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
        A co do wystawy, to w niedzielę ma być podobno sporo labradorów, więc jak ktoś lubi te psiaki (co najmniej tak ja ja :-D )to polecam
        Ostatnio edytowany przez cardio; 3473. Powód: Automerged Doublepost

        Komentarz

        • arturs
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 4196

          #5
          Zamieszczone przez cardio
          A co do wystawy, to w niedzielę ma być podobno sporo labradorów, więc jak ktoś lubi te psiaki (co najmniej tak ja ja :-D )to polecam
          A w Katowicach będziesz? Ja się ze swoim wybieram - tam też ma być sporo labków.. Do Bydgoszczy nie zdążyliśmy się zapisać..
          5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

          Komentarz

          • salonmops

            #6
            nie Katowice odpadaja
            troche daleko bo 700km za duze koszta i za mało prestiżowa wystawa
            ale bede tu Szczecin,Sopot,Manowo,Czplinek,Koszalin wszystko co jest na pomorzu i w promieniu 300 km jeszcze sie zastanawiam nad swiatowka w Sztokholmie,mam naprawde dobrego psa i moze bym powalczył (do 18 miesiaca zycia 1x wygrał grupe i 2x był drugi na grupie)
            Ostatnio edytowany przez Gość; 7987.

            Komentarz

            • arturs
              Pełne uzależnienie
              • 2006
              • 4196

              #7
              Zamieszczone przez salonmops
              nie Katowice odpadaja
              troche daleko bo 700km za duze koszta i za mało prestiżowa wystawa
              ale bede tu Szczecin,Sopot,Manowo,Czplinek,Koszalin wszystko co jest na pomorzu i w promieniu 300 km jeszcze sie zastanawiam nad swiatowka w Sztokholmie,mam naprawde dobrego psa i moze bym powalczył (do 18 miesiaca zycia 1x wygrał grupe i 2x był drugi na grupie)
              Nie masz napisane w profilmu miasta to nie wiadomo z jakiej części świata piszesz.. My do Katowic mamy blisko.. w końcu to międzynarodówka i sędziowie w naszej grupie bedą zagraniczni to i może coś z tego bedzie.. na razie byliśmy na dwóch wystawach - oceny doskonałe ale konkurencja silna
              5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

              Komentarz

              • orte
                Bywalec
                • 2006
                • 172

                #8
                Ktoś może jakieś fotki psiaków z wystawy wrzucić ?
                Ciągle tylko koty i koty, co nie Vitez ;-)

                Komentarz

                • cardio
                  • 2005
                  • 8

                  #9
                  Zamieszczone przez arturs
                  A w Katowicach będziesz? Ja się ze swoim wybieram - tam też ma być sporo labków.. Do Bydgoszczy nie zdążyliśmy się zapisać..
                  A kiedy w Katowicach będzie ??
                  Byłem dzisiaj na tej wystawie i stwierdziłem, że halowe wystawy to niezła mordęga dla zwierzaków. Za mały obiekt wybrali w Toruniu.
                  Labków kilkadziesiąt Duuuuuuuuuużo pozytywnej energii

                  Komentarz

                  • arturs
                    Pełne uzależnienie
                    • 2006
                    • 4196

                    #10
                    Zamieszczone przez cardio
                    A kiedy w Katowicach będzie ??
                    Byłem dzisiaj na tej wystawie i stwierdziłem, że halowe wystawy to niezła mordęga dla zwierzaków. Za mały obiekt wybrali w Toruniu.
                    Labków kilkadziesiąt Duuuuuuuuuużo pozytywnej energii
                    Katowice: 28-29-30.03.2008 labladory w sobotę

                    W Rzeszowie to też była porażka pod względem miejsca.. 99 psów a ring na pięterku.. dobrze że byliśmy dwie godziny wcześniej to zajęliśmy niezłe miejsce pod ścianą..
                    5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                    Komentarz

                    • cardio
                      • 2005
                      • 8

                      #11
                      Zamieszczone przez arturs
                      Katowice: 28-29-30.03.2008 labladory w sobotę

                      W Rzeszowie to też była porażka pod względem miejsca.. 99 psów a ring na pięterku.. dobrze że byliśmy dwie godziny wcześniej to zajęliśmy niezłe miejsce pod ścianą..
                      Dzięki za odpowiedź.
                      Jak się uda to się pojawimy. Mój psiak ma 9 m-cy i namawiają nas na wystawy :wink: , żeby się trochę oswoił z ringiem. Nasz hodowca twierdzi, że szkoda go nie pokazać - co by to nie miało znaczyć

                      Labki to świetne psy

                      Pozdr

                      Komentarz

                      • arturs
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 4196

                        #12
                        Zamieszczone przez cardio
                        Dzięki za odpowiedź.
                        Jak się uda to się pojawimy. Mój psiak ma 9 m-cy i namawiają nas na wystawy :wink: , żeby się trochę oswoił z ringiem. Nasz hodowca twierdzi, że szkoda go nie pokazać - co by to nie miało znaczyć

                        Labki to świetne psy

                        Pozdr
                        Nasz ma 10 miesięcy więc niedużo więcej.. BTW skąd macie psa? My właśnie nasza mamy z Osieka koło Torunia..
                        5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

                        Komentarz

                        • Vitez
                          zło konieczne
                          • 2004
                          • 19804

                          #13
                          Zamieszczone przez arturs
                          Nasz ma 10 miesięcy więc niedużo więcej.. BTW skąd macie psa? My właśnie nasza mamy z Osieka koło Torunia..
                          Proponuję prywatne rozmowy toczyć prywatnymi kanałami.

                          Komentarz

                          • cardio
                            • 2005
                            • 8

                            #14


                            Oj dostało nam się

                            Jak bysmy się wybierali do Katowic to się pewnie odezwę, bo chętnie zobaczę psiaka z Osieka My mamy od Basi Krasickiej hodowla MATRIX z Torunia.

                            Do Viteza:
                            Juz nie powiem ani słowa

                            Jak sie poobrabiam to wrzucę jakąś galeryjkę z wystawy

                            Pozdr

                            Komentarz

                            Pracuję...