witam, kupiłem pół roku temu lapę makro delta i używałem z 350D - działała przyjemnie po zaklejeniu kalką, niedawno lampa padła, w fototipie wymienili na nową, podpinam do nowego 40D i niespodzianka- body głupieje, lampa nie błyska i nie wiem o co chodzi, ustawienia wszystkie przetestowałem, sama lampa błyska a z body nie. czy miał ktoś podobny problem?
lampa macro Delta DFR-14 nie działa z 40D!
Zwiń
X
-
Tagi: Brak
-
Dokładnie ten problem sygnalizowałem na forum ok. 3 m-cy temu ( bez odzewu ). Z 350D - ok. , 40D - objawy te same. Moja DFR-14 idzie na sprzedaż ( skądinad do 350D - była świetna )40D / C 400 5.6 L / T 90 2.8 / C 17-55 IS / Kenko 1.4X / Manfrotto 190X PROB + 679B + 488RCO / Tamrac Expedition 5 -
-
Jeśli kupiliście je w fototip'ie to odeślijcie z opisem usterki. Nie powinno być problemu z wymianą. Mamy nową serię działającą poprawnie z 40D.
Komentarz
-
Komentarz
-
Komentarz
-
-
Generalnie wymieniamy na te z nowej serii wtedy, gdy w reklamacji jest jakaś informacja, że nie działa poprawnie z 40D.
Ta którą masz jest w pełni sprawna, tyle że z czterdziestką pojawia się problem.
Jeśli to dla Ciebie nie kłopot to odeślij ją z informacją co jest nie tak.
Ta którą dostaniesz nie będzie już sprawiać problemów.
Wymienię ją osobiście

Komentarz
-
-
Witam, zastanawiam się nad kupnem DFR-14 do Canona 40D. Czy mógłbym prosić kogoś o relacje z posiadania takiego zestawu i kilka przykładowych zdjęć robionych z lampą pierścieniową ?
PozdrawiamCanon 400D + Kit + 50 1.8 + 4 aku + 2x 8GB + 1x 4GB + statyw + Naneu Pro Military Alpha BlackKomentarz
-
Miałem dokładnie ten sam problem z lampą i 40D - po reklamacji zwrócono mi pieniądze, bo nie było jeszcze "nowych" lamp współpracujących poprawnie. Napisałem to w zasadzie jako informację o dobrej relacji sklep-klient.
Komentarz
-
a ja czekam, aż foto-tip otworzy filię w Wawie
bo odsyłanie sprzętu, gdy nie działa jest dość kosztowne
a no i prośba.
czy mógłby mi ktoś pokazać jakieś portrety robione tą lampą?? bo do tego głównie bym ją KUPIł...
pozdrawiamOstatnio edytowany przez vasco5; 15482.Komentarz
Komentarz