[Warszawa], 26 sierpnia 2007, Wielokulturowe Warszawskie Street Party

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Brodi
    Coś już napisał
    • 2006
    • 61

    #1

    [Warszawa], 26 sierpnia 2007, Wielokulturowe Warszawskie Street Party

    Wyczytałem w dzisiejszej "Wyborczej", że będzie jakaś parada w stylu Rio De Janeiro. Zaczyna się o 14.00 w pasażu Wiecha. Potem idą Chemielną i Krakowkim Przedmiściem. Tam, około 17.00, na Trakcie Królewskim ma się rozpocząć uliczna impreza. Tancerze z róznych szkół mają prezentować salsę, sambę i tańce brzucha. Może być kolorowo i egzotycznie

    O 22.00 impreza przenosi sie do klubu "Indeks".

    Ja się chyba nie pojawię, bo mam "wizytację", ale chętnie obejrzę Wasze fotki z tej imprezy
    40D 18-55mm II (kit) 50 f/1.8 70-200 f/4 L USM 430EX II
  • Vitez
    zło konieczne
    • 2004
    • 19804

    #2
    http://www.kontynent.waw.pl/streetparty/

    Komentarz

    • Brodi
      Coś już napisał
      • 2006
      • 61

      #3
      No patrząc na stronę ze szczegółami to artykuł w Wyborczej wygląda jak "ubogi krewny" ;-) Zapowiada się niezła feta (vide lista patronów i sponsorów oraz sam program).
      Może się jednak skuszę ;-)
      40D 18-55mm II (kit) 50 f/1.8 70-200 f/4 L USM 430EX II

      Komentarz

      • mungo
        Uzależniony
        • 2006
        • 535

        #4
        Ja zapewne będę w towarzystwie całej rodzinki Szukajcie długowłosego blondyna, z torbą przez ramię Jak zobaczę kogoś z ID Canona, to zapewne zaczaję rozmowę, więc... uważajcie!!!!


        Zaczątek portfolio: link

        Komentarz

        • Brodi
          Coś już napisał
          • 2006
          • 61

          #5
          Mnie niestety nie będzie.

          Czekam jednak a fotki :P
          40D 18-55mm II (kit) 50 f/1.8 70-200 f/4 L USM 430EX II

          Komentarz

          • Vitez
            zło konieczne
            • 2004
            • 19804

            #6
            Ja tez sie nie wybralem. Poranne zakupy sie przedluzyly i pozniej mi juz nogi odpadaly .

            Komentarz

            • mungo
              Uzależniony
              • 2006
              • 535

              #7
              Ja byłem tylko przez chwilkę. Tłum wielki, występujących mało. Zdecydowanie ciekawsze były stragany


              Zaczątek portfolio: link

              Komentarz

              • jatzzek
                Początki nałogu
                • 2006
                • 355

                #8
                W tym roku nie bylem. Bylem za to rok i dwa lata temu. Najlepsza byla parada z bebnami (super grupa Sambal) i tancerkami samby. Duzy power, szczegolnie jak kolesie zaczynaja walic w te swoje baterije (te wielkie basowe bebny). Nie ma czlowieka, ktory by nie podrygiwal. W tym roku przedlozylem Kubice nad tancerki samby.
                why waste your time looking for proof?
                what if the answer is never the truth?

                Komentarz

                • Marcin K
                  Bywalec
                  • 2005
                  • 142

                  #9
                  Ja byłem.

                  Mi się podobało...

                  Marcin Kasiński
                  http://itzone.pl

                  Komentarz

                  Pracuję...